Hlavní navigace

Znalci znají, laici poznají

Komerční sdělení  Autor: 594031
Mezi automobilovými mamuty je francouzská firma Dangel kolibříkem. Mezi znalci vozů 4x4 má však vysoký kredit.

Sdílet

Tato společnost se totiž zabývá přestavbami automobilů, díky kterým se z „klasických“ vozů Peugeot stávají všestranní pomocníci s pohonem všech kol, nabízející optimální a hospodárné řešení uživatelům, kteří se při zaměstnání vydávají za každého počasí do různých terénů.

Klasika & spolehlivost

Vývojáře Dangelu jsme zastihli, právě když uváděli společně se značkou Peugeot na trh verzi 4×4 standardního Peugeotu Partner. Dvacetičlenný tým věnoval vývoji vozu dvacet měsíců a po tři další měsíce jej nonstop testoval.

Jako pro každou přestavbu na verzi 4×4 od společnosti Dangel je i pro Peugeot Partner originální hnací soustava s mezinápravovou viskózní spojkou, jež nabízí spolehlivou průchodnost i v těžkém terénu, a zároveň zachovává osvědčené kvality chování vozidla na silnici při pohonu 4×2. Odolnost vozu v náročných podmínkách zajišťuje zvýšený podvozek (světlá výška 200 mm) a ochranný spodní kryt motoru.

Peugeot Partner v úpravě Dangel se stal nejnovějším přírůstkem do rodiny vozů Peugeot 4×4. Kompletní řada se nyní skládá z modelů Partner 4×4, Expert 4×4 a Boxer 4×4. Všechny tři modelové řady jsou na českém trhu k dispozici ve třech verzích: Endurance, Performance a Extreme. S nejvyšší výbavou mají i a samosvorný diferenciál a uzávěru zadní nápravy, Peugeot Partner navíc i redukci.

Peugeot _Boxer 2

Peugeot Partner: Pohon 4×4 s viskózní spojkou automaticky, podle jízdních podmínek v konkrétní okamžité situaci, distribuuje potřebný točivý moment v optimálním poměru mezi přední a zadní nápravu.

Peugeot _Boxer 1

Peugeot Expert nabízí přepravní kapacitu 5 až 7 m3. Tato přestavba 4×4 Dangel se světlou výškou 185 mm nabízí díky zadním tlumičům s nezávislým zavěšením kol výborné jízdní vlastnosti na zpevněných i nezpevněných cestách.

Peugeot _Boxer

Největší zástupce řady užitkových vozů značky Peugeot – Boxer – je k dispozici ve 20 různých verzích: od několika karosářských variant Furgon, přes Šasi s kabinou nebo dvoukabinou, po Polocombi Durisoti až pro 7 osob.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).