Hlavní navigace

Zvolte nejlepší odborníky a instituce v soutěži Daňař & daňová firma roku

 Autor: 518993
Druhý ročník soutěže Daňař a daňová firma roku. Široká veřejnost, tak i sami odborníci mohou zvolit nejlepší specialisty, osobnosti nebo instituce v oblasti daní v osmi kategoriích.
6. 12. 2011

Sdílet

Nyní byly na portále Daňař a daňová firma roku zveřejněny nominace daňových hvězd, nadějí, dále lektorů a lektorek v daních. 

Hlasování začíná od 1.12.2011 a končí 21.12. 2012.

V roce 2010 byly zvoleny mimořádné osobnosti jako Olga Holubová, Mgr. Magdaléna Vyškovská, Ing. Bc. Jiří Nesrovnal (kategorie Největší daňové hvězdy a Daňová kancelář snů) a také JUDr. Jaroslav Kobík (kategorie Daňová osobnost roku) nebo Ing. Ivana Pilařová (kategorie Nejlepší lektor/lektorka v daních), které mimo jiné spolupracují s nakladatelstvím Wolters Kluwer ČR, a. s. Není možné uvést výčet všech významných osobností, které se v minulém ročníku umístili v některé z vyhlašovaných kategorií, proto se na kompletní výsledky včetně fotografií ze slavnostního vyhlášení podívejte na http://www.da­narroku.cz/stra­na.php?page=vys­ledky.

Výsledky hlasování budou zveřejněny v lednu roku 2012. Pořadatelem soutěže je společnost DaněMEDIA, s. r. o., a jak uvedl manažer soutěže Ing. Robert Jurka: Kombinace hlasování daňové a široké veřejnosti dělá z této soutěže jedinečnou událost. Touto soutěží chceme poděkovat všem za náročnou práci, kterou přináší daňové poradenství a správa daní. K poděkování se připojují i mediální partneři soutěže, a to portál daňových poradců a profesionálů www.danarionli­ne.cz a internetové médium Česká pozice.

WK - Předávání cen
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).