Hlavní navigace

Bytové družstvo REVITAL

Firma Bytové družstvo REVITAL, družstvo. V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou Dr 5492, Krajský soud v Brně. Její základní kapitál je ve výši 15 000 Kč.
Máte od tohoto subjektu nesplacené pohledávky?

Základní údaje o subjektu

IČ:

03399001

Sídlo:

Romana Havelky 4860/4, Jihlava, 586 01

Právní forma:

Družstvo

Datum vzniku:

12. 9. 2014

Registr ekonomických subjektů

Statistické údaje

institucionální sektor Národní soukromé nefinanční podniky
velikostní kat. dle počtu zam. Neuvedeno

Klasifikace ekonomických činností

6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí

Obchodní rejstřík

Spisová značka

Dr 5492, Krajský soud v Brně

Obchodní firma

Bytové družstvo REVITAL od 14. 5. 2015

Obchodní firma

Bytové družstvo REVITAL do 14. 5. 2015 od 12. 9. 2014

Právní forma

Družstvo od 12. 9. 2014

Předmět činnosti

Základním účelem založení a předmětem činnosti Bytového družstva REVITAL (dále jen bytové družstvo) je zajišťování bytových potřeb svých členů způsobem podle těchto stanov. Bytové družstvo zajišťuje veškeré činnosti příslušející vlastníkovi nemovitostí a pronajímateli, včetně uzavírání příslušných smluv, spolu s veškerou správou a zajišťováním provozu domů a bytů pro své členy jako nájemce, včetně zajišťování služeb spojených s bydlením a spolu s činnostmi spojenými s organizováním a řízením záležitostí družstva a s činností jeho orgánů. Při zajišťování bytových potřeb svých členů zajišťuje bytové družstvo zejména tyto činnosti: a) provoz a správa bytového domu, popřípadě dalších staveb ve vlastnictví bytového družstva, sloužících k provozu a správě bytového domu a pozemku, včetně zajišťování údržby, oprav, případně provádění změny stavby, modernizace či rekonstrukce, zajišťování činností s tím bezprostředně souvisejících a hospodaření s majetkem družstva pro tyto účely, b) pronájem družstevních bytů a zajišťování základních služeb spojených s užíváním bytů členům bytového družstva - nájemcům podle stanov, s tím spojené uzavírání nájemních smluv, popřípadě pronajímání bytů jiným osobám než členům a s tím spojené uzavírání nájemních smluv v případech schválených usnesením členské schůze; směrnice schválené členskou schůzí družstva mohou upravit podrobnosti pro tuto činnost. od 12. 9. 2014

Ostatní skutečnosti

Počet členů statutárního orgánu: 1 od 12. 9. 2014

Kapitál

Základní kapitál

vklad 15 000 Kč

od 12. 9. 2014

Představenstvo

1 fyzická osoba

Petr Novák

předseda družstva

První vztah: 12. 9. 2014

vznik funkce: 12. 9. 2014

Selská 26/28, Třešť, 589 01

Předseda družstva zastupuje družstvo samostatně.

od 12. 9. 2014

Další vztahy firmy Bytové družstvo REVITAL

Insolvenční rejstřík

  • Subjekt nemá žádný záznam v insolvenčním rejstříku.
Veškeré údaje o ekonomických subjektech, firmách a živnostnících, které zde uveřejňujeme, pocházejí z veřejně dostupných rejstříků (například obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku či insolvenčního rejstříku). Pokud máte za to, že údaje jsou nepřesné či že by z nějakého důvodu veřejně dostupné být neměly, je nutno obrátit se na správce příslušného zdrojového rejstříku se žádostí o opravu či výmaz. Změna či odstranění údaje provedené správcem příslušného veřejně dostupného rejstříku se poté bez nutnosti Vašeho dalšího požadavku promítnou v rámci pravidelné aktualizace i do námi uveřejňovaných údajů.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).