Hlavní navigace

Seriál Virtuální operátoři, levné a neomezené volání

Server Podnikatel.cz sleduje vývoj nabídky nových virtuálních operátorů. Porovnává jejich ceny i výhodnost. Zároveň se zaměřuje na neomezené volání a snaží se konfrontovat s nabídkou předplacených karet. Hledá také první nabídky virtuálních operátorů a neomezeného volání pro firmy.

Ceny roamingu klesají. Vyřídit e-mail nebo telefon od moře vyjde lacino

Když už patříte k těm, kteří ani na dovolené nechtějí nebo nemohou odložit pracovní povinnosti, alespoň to budete mít za pár kaček.

2. 7. 2014 0:00
Doba čtení: 5 minut

Mobilní operátoři musí lidem vracet část naúčtovaných pokut

Český telekomunikační úřad se zastal zákazníků mobilních operátorů. Někteří z nich totiž byli podvedeni a museli při přechodu ke konkurenci platit víc.

Doba čtení: 2 minuty

Miliardář Jiří Šimáně míří na trh virtuálních operátorů, nabídne hlavně data

Po Tescu či ČEZu se na trhu virtuálních operátorů objeví další silný hráč. Miliardář Jiří Šimáně brzy představí operátora Gorila Mobil, který se zaměří na data.

Doba čtení: 2 minuty

Ve sporech s mobilními operátory nebudeme mít zastání

Chystaná novela zákona okleští práva zákazníků ve sporech s mobilními operátory. Všechno bude dražší a možnost dovolání se bude pro většinu lidí nedostupná.

28. 2. 2014 9:00
Doba čtení: 2 minuty

Tarif nebo předplacené služby? Dnes už je to prakticky jedno

Předplacené karty ztrácí své výhody. Nové tarify kombinují výhodu svých nižších cen s nezávislostí předplacenek. Trojice velkých operátorů se jich ale nevzdává.

Doba čtení: 6 minut

Virtuální mobilní služby slaví první narozeniny. A stále jich přibývá

Už rok mohou Češi využívat služeb virtuálních mobilních operátorů. Nástup byl opatrný, ale dnes jich přibývá několik měsíčně. Přicházejí ještě s něčím novým?

6. 11. 2013 0:00
Doba čtení: 7 minut

Uvažujete o vlastním virtuálním operátorovi? Přinášíme návod, jak na to

V Česku se formuje nová skupina živnostníků. Provozují vlastní virtuální operátory. Pro ty, kteří by se k nim chtěli připojit, přinášíme několik rad.

Doba čtení: 6 minut

Noví virtuální operátoři tvrdí: Ve hře jsou 3 miliony SIM karet

Patříte mezi ty, kteří nedůvěřují virtuáním operátorům? Pokud ano, můžete si jednoho z nich vyzkoušet po dobu tří měsíců za jedinou korunu.

Doba čtení: 5 minut

Přichází další virtuální operátor. Uspět chce díky kombinaci GSM a VoIP

Mobilní operátor FAYN poskytuje možnost kombinovat internetové volání s klasickým využitím GSM sítě. Oproti neomezeným tarifům prý tato varianta vyjde levněji.

12. 8. 2013 0:00
Doba čtení: 5 minut

Je tu první virtuální operátor mířící na firmy. Trefil se do jejich požadavků?

Na firemní zákazníky se zaměřuje jen jeden virtuální operátor. Sází na to, že třetina firem chce využívat všechny telekomunikační služby od jediného operátora.

Doba čtení: 4 minuty

Víc než virtuální operátoři táhnou neomezené tarify

Klasičtí mobilní operátoři se odchodu zákazníků obávat nemusí. Neomezené tarify jsou pro Čechy větším lákadlem než laciné služby virtuálních operátorů.

Doba čtení: 2 minuty

S další nabídkou laciného volání přichází Relax Mobil

Nový virtuální operátor nebude utrácet za reklamu. Zákazníci si ho prý díky cenám najdou sami. Na dovolenou s ním ale nejezděte. Představujeme Relax Mobil.

Doba čtení: 3 minuty

Z nabídky virtuálů si vybere každý, kromě firemních zákazníků

Viturální operátor ušetří za volání. Může to platit u běžného volajícího. Firemní zákazníci ale mají stále ještě smůlu. Změny by se mohli dočkat během prázdnin.

Doba čtení: 3 minuty

Mobilní revoluce končí, s cenami už nehnou ani virtuální operátoři

Na trh vstupují další virtuální mobilní operátoři. Budou mít ještě šanci na získání klientů? A pamatovala cenová revoluce na firemní zákazníky?

Doba čtení: 7 minut

Mobilní přetlačovaná pokračuje, neomezené tarify nově i pro předplacené karty

Vstup dvou virtuálních operátorů na trh opět vybudil konkurenci. Mobilní operátoři nabídku tentokrát zaměřili na zákazníky s předplacenými kartami.

16. 5. 2013 15:23
Doba čtení: 2 minuty

Revoluce na českém mobilním trhu, neomezené volání a SMS za 749 Kč měsíčně

Neomezené volání a SMS do všech sítí a 1 GB dat půjde nově pořídit za 749 Kč měsíčně. S převratnou nabídkou přišlo O2, ale zareagovat se chystá i konkurence.

Doba čtení: 4 minuty