Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jaké klacky pod nohy hází e-shopy svým zákazníkům? Zmapovali jsme na příkladech od zd.valek - Všechno co bylo napsáno v článku je pouze...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 6. 2015 12:47

  zd.valek (neregistrovaný) 213.235.85.---

  Všechno co bylo napsáno v článku je pouze zanedbatelná nepříjemnost.

  Mnohonásobně horší je když o prodávaném zboží není dostatek informací. Jak pak mám vůbec vědět, jestli to je to co chci? A neobjednám přece zajíce v pytli. V kamenném obchodě se na to můžu aspoň podívat a snadno zeptat.

  Další problém většinou u menších e-shopů je nedostatečný způsob třídění zboží. Ten totiž umožňuje snadno filtrovat zboží podle toho co hledám.

  Další problém je, že občas se v e-shopech nacházejí chyby v parametrech, které tam obvykle zanese někdo, kdo se v daném oboru vůbec nevyzná.

  No a nakonec vidím ještě jeden obrovský problém, který se týká malých i velkých e-shopů a neskutečně mě vytáčí: místo relevantních informací o zboží jsou v základním popisu bezcenné a zcestné žvásty, například při výběru fotoaparátu: buďte kůl, okouzlete všechny, tiskněte fotky, dávejte si je tam a tam.......... no fuj, když hledám foťák tak mě zajímají parametry a rád bych je viděl už v přehledu výrobků.

  Nebylo by lepší napsat článek o těchto SKUTEČNÝCH problémech e-shopů? ;-)

 • 23. 6. 2015 12:49

  xt (neregistrovaný) 2001:4ba8:101:----:----:----:----:----

  Jake parametery? Se podivejte na Apple, jediny parametr je barva - bila nebo cerna. Oveckam to naprosto postacuje ;-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).