Hlavní navigace

Bootcamp pro podnikatele

Komerční sdělení  Autor: 604154
BOOTCAMP PRO PODNIKATELE je tradiční otevřenou akcí pro podnikatele, manažery a vedoucí pracovníky firem. Jedná se o interaktivní vzdělávací akci zaměřenou na rozvoj pracovníků menších a středních firem.

Sdílet

Cílem BOOTCAMPu je jednak rozvoj manažerských dovedností, a také získání nových zkušeností a v neposlední řadě i významných kontaktů na vedoucí osoby společností napříč obory.

Program akce se skládá ze souboru odborných přednášek, interaktivních diskusí, simulovaných situací z praktického života a dalšího vzdělávání formou her. Účastníci tak mají možnost se podělit o své vlastní zkušenosti a získat nové poznatky z jiných oblastí podnikání. BOOTCAMP se zaměřuje především na dovednosti z oblasti prezentace, marketingu, lidských zdrojů, financování, time managementu, strategie a vedení lidí.

V rolích koučů a lektorů se pravidelně představují přední osobnosti z podnikatelského života v České republice. Na poli přednášejících se během uplynulých 14 dílů BOOTCAMPu pro podnikatele představili například podnikatel a mluvčí AČCAK Tomio Okamura, bývalá ministryně informatiky a současná top manažerka Dana Bérová, redaktorka, moderátorka a politička Jana Bobošíková, ředitel pro obchod a marketing Centrum Holdings Tomáš Búřil, ředitel OgilvyInteractive a publicista Tomáš Jindříšek, investor Michael Rostock–Poplar, psychiatr Prim. MUDr. Karel Nešpor, CSc., neuropatolog a publicista MUDr. František Koukolík, DrSc. a nezávislý konzultant, lektor a spisovatel Jiří Plamínek.

Hlavními garanty BOOTCAMPu jsou dlouhodobě podnikatel a venture investor Ondřej Bartoš (zakladatel sdružení TUESDAY Business Network) a konzultant českého top managementu Ivan Pilný (prezident TUESDAY Business Network), kteří v rámci zaštítění akce poskytují své mnohaleté zkušenosti a know-how získané působením v největších společnostech u nás. Spolu s dalšími lektory se aktivně podílejí na vedení programu. Letošní BOOTCAMP pro podnikatele má podtitul „Kupředu pravá!?… Trénujme a využívejme svůj mozek“. Obsah akce je zaměřen na využívání obou mozkových hemisfér, zejména těch částí, které ovlivňují naše emoce, trénink paměti, pozornosti a kreativity a využití těchto poznatků pro management a business jako takový.

BOOTCAMP pro podnikatele – Kupředu pravá!?… Trénujme a využívejme svůj mozek“
27. – 29. ledna 2011
Darovanský dvůr (Darová 3, Břasy)

Bootcamp

Program
1.DEN
Lehký večerní nepovinný program
Assessment test (Monika Barton)
Mindball, Nexus (Tomáš Zdechovský, Eva Fruhwitová)


2. DEN
Přivítání a seznámení s programem (Ondřej Bartoš, Ivan Pilný)
Jací jsme (Monika Barton)

Trénink paměti, mozku (Tomáš Zdechovský)
Enneagram a koučování procesu změny (Hana Havlová)
Práce ve skupinách

  • Skupina A: Krizový management (Tomáš Zdechovský)
  • Skupina B: Jak zapojit obě poloviny mozku (Radana Brábníková)
  • Skupina C: Neurolingvistické programování (Miroslav Spousta)
  • Skupina D: Jako děti? (Marek Antoš)

Noční hra (Outward Bound – Česká cesta)

3. DEN
Hodnocení skupinových workshopů A, B, C, D (koučové a účastníci)
EQ vs. IQ (Tomáš Zdechovský)
Moc a přesilovka?! (Ivan Pilný)
Pohled lékaře a bioetika (MUDr. Jaromír Matějek)
Člověk z Marsu (Igor Chaun)
Emoční inteligence (Eva Fruhwirtová, Tomáš Zdechovský)
Diskuse: Jak zlepšit výkon mozku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).