Hlavní navigace

Daňová reforma 2012 a její dopad na praktické účetnictví

 Autor: 518993
Rok 2012 je ve znamení daňové reformy. Účetnictví je plné novinek a velkých změn.
1. 12. 2011

Sdílet

Žena s obrovským odborným přehledem auditorka a daňová poradkyně, Žena s neuvěřitelnou vůlí, srdcem a odhodláním , připravila pro všechny dobré účetní jednodenní seminář na téma „Účetní a daňové novinky roku 2011 a 2012“.

V jeden den a na jednom místě – v příjemném prostředí hotelu Clarion Congress Hotel Prague na Praze 9 – se ve výkladu poradkyně dozvíte o všech legislativních změnách v daních z příjmů a dani z přidané hodnoty. Výklad bude spočívat v porovnání legislativy roku 2011 a 2012 s důrazem na vazbu do účetnictví.

Účetnictví 2012

Dále si spolu s lektorkou na aplikovaných účetně daňových příkladech proberete témata jako daňové odpisy pohledávek a změny ve finančním leasingu. Z oblasti DPH pak bude zařazeno účetní a daňové zachycení insolvenčních daňových dokladů, skont, bonusů a reklamací, přenesení daňové povinnosti a ručení za daň, úpravu odpočtu a uplatnění poměrné části odpočtu. Oblast daně z příjmů i DPH bude vykládána formou řešených příkladů z praxe lektorky. Velký prostor bude věnován i dotazům posluchačů.

Co možná o paní Ivaně Pilařové nevíte? Miluje běhání ve sněhu, v horách i na poušti a zúčastnila se řady extrémních maratonů. V soutěži Daňař&daňová firma roku 2010 získala titul Nejlepší lektorka v daních. Navštivte její seminář!.

Komerční prezentace společnosti Wolters Kluwer

WK - Pilarová Ivana
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).