Hlavní navigace

EXCHANGE s.r.o. – Váš devizový partner

 Autor: 518993
Devizové obchodování nabízí prostor pro významné úspory. EXCHANGE s.r.o. je stabilní partner, který devizové obchodování přináší společnostem z celé republiky výhodným kurzem a bez poplatků.
13. 1. 2010

Sdílet

Úspora pro každého

Všechny podnikatelské subjekty hledají cesty, kde uspořit. Často netuší, jaké úspory jim může přinést spolupráce s nebankovními devizovými obchodníky, kteří na našem trhu působí již mnoho let. Přitom se nejedná o zanedbatelné částky. Společnost EXCHANGE s.r.o. působí na trhu již deset let a stala se vyhledávaným partnerem, který nabízí výhodné kurzy, nezatěžuje klienty poplatky a veškeré transakce realizuje rychle a efektivně.

Devizový obchodník

Devizový obchodník je společnost zprostředkující svým klientům bezhotovostní směnu mezi různými měnami prostřednictvím bankovních účtů. Směna je realizována devizovým kurzem, který těsně kopíruje aktuální situaci na devizovém trhu. Klient předem dohodne s obchodníkem kurz, částku a měnu, kterou potřebuje prodat nebo nakoupit. Po vzájemném potvrzení klient převede nebo složí potřebný obnos na účet obchodníka, který následně obchod vypořádá převedením konvertované částky dle zadání klienta.

Podmínky pro obchodování

V praxi je nutné nejprve uzavřít smlouvu, která upravuje vztah klienta a obchodníka. Přitom pro klienta by z takové smlouvy neměly plynout žádné závazky. Společnost EXCHANGE s.r.o. nabízí ke stažení na svých internetových stránkách on-line vzor smlouvy o nákupu a prodeji devizových prostředků.

Devizový obchod

Devizový obchod začíná dohodou o devizovém kurzu, kterým bude směna provedena. Za tímto účelem provozuje společnost EXCHANGE s.r.o. bezplatnou linku 800 22 55 99, na které jsou klienti informováni o aktuálním devizovém kurzu a zároveň si mohou ihned domluvit podmínky obchodu. Obchodník poté zašle klientovi e-mailem nebo faxem ke kontrole potvrzení této dohody, tzv. konfirmaci. Jakmile klient uhradí svůj závazek, obchodník smluvenou částku převede dle konfirmace. Společnost EXCHANGE s.r.o. je díky přímé vazbě na internetové bankovnictví své servisní banky schopna realizovat transakce s minimálním časovým zpožděním.

Výhody devizového obchodování s Exchange

Se společností Exchange s.r.o. jsou devizové transakce rychlé a bez ztrát. Příkladem může být úhrada faktury zahraničnímu partnerovi. Po sjednání devizového obchodu ve výši fakturované částky, zašle klient obchodníkovi e-mailem detailní platební instrukce své faktury. Její úhrada následuje ihned po vypořádání závazku klienta. Ten přitom nemusí za celou transakci hradit žádné poplatky. Obdobně funguje příjem plateb inkasem ze zahraničí.

Co potřebuji pro devizové obchodování?

Pro obchodování cizích měn prostřednictvím společnosti EXCHANGE s.r.o. je třeba následující:

  • Musíte být podnikatelský subjekt a uzavřít rámcovou smlouvu. Buď osobně v sídle společnosti Kaprova 14/13, Praha 1, nebo vás navštíví zástupce společnosti. Podrobné podmínky najdete na www.exchange.cz.
  • Na bezplatné lince 800 22 55 99 sjednáte podmínky devizového obchodu.
  • Zkontrolujete konfirmaci, kterou obdržíte od obchodníka, a provedete úhradu na předepsaný účet.
  • Obchodník obchod obratem vypořádá a informuje vás o jeho realizaci. Poštou obdržíte doklad do účetnictví.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).