Hlavní navigace

Jak může umělá inteligence zjednodušit vaši práci?

 Autor: Internet Info
AI nástroje mohou generovat užitečné kreativní nápady pro tvorbu textů i grafiky a usnadnit vám práci. Jak se jich správně zeptat? A jak může umělá inteligence například pomoct v péči o zákazníky ukáží řečníci online MARKETING MEETING.
11. 12. 2023

Sdílet

Další online marketingové setkání představí umělou inteligenci jako pomocníka v marketingu. Ukáže, jak můžete díky AI zefektivnit svou práci, zlepšit generování nápadů, urychlit tvorbu reklamního obsahu od textů, grafiky až po reklamní spoty. Dozvíte se, jak naučit AI mluvit firemním jazykem i jak pomocí AI zlepšit péči o zákazníky. Už 18. ledna se na online MARKETING MEETING: AI jako pomocník v marketingu.

Zaměříme se na tato stěžejní témata:

  • Jaké AI nástroje jsou relevantní pro marketéry
  • Jak může AI pomáhat generovat kreativní nápady
  • Jak pomocí AI tvořit reklamní texty, grafiku i videa
  • Možnosti a potenciál AI influencerů
  • Právní aspekty AI – na co si dát pozor
  • Využití AI v péči o zákazníky
  • Jak naučit ChatGPT mluvit jazykem vaší značky

Vybíráme z programu:

Jak efektivně zařadit AI do kreativního procesu

Nikola Foktová, kreativní ředitelka agentur Leo Burnett a MSL, vám představí praktické tipy a AI nástroje, které využívá se svým týmem. Dozvíte se, jak zlepšit své prompty, abyste z nich dostali opravdu užitečné a smysluplné výsledky. Ukáže, jak efektivně zařadit umělou inteligenci do celého kreativního procesu od tvorby konceptů až po produkci kampaňových vizuálů a videí.

Virtuální influenceři: Nová éra marketingu

Jsou virtuální influenceři příležitostí nebo hrozbou? V přednášce Iva Veselého se dozvíte, jak vytvořit vlastního virtuálního influencera, který oživí komunikaci vaší značky, přinese zapojení i nové příležitosti. Inspirovat se můžete i případovými studiemi firem, které již virtuální influencery úspěšně začlenily do svých marketingových strategií.

Jak právně správně promptovat a nezasahovat do autorských práv?

Pokud při své práci využíváte nástroje jako ChatGPT nebo Midjourney, měli byste si dávat pozor, jaké vstupy do nich zadáváte a jak výstupy dále používáte. V praktické přednášce advokáta Ondřeje Hanáka z eLegal se dozvíte, jak právně správně komunikovat s AI, abyste nezasahovali do autorských práv, osobních údajů nebo nevyzrazovali důvěrné informace.

Jak může AI pomoct v péči o zákazníky

V oblasti zákaznické péče se AI využívá pro realizaci chatbotů, kteří odpovídají na produktové otázky či dokážou řešit pojistné škody. Využití AI k práci nahrazující lidi ale vyžaduje mnohem více úsilí, než bychom očekávali, a pravidla hry z velké části neurčujete vy. Nenechte si ujít přednášku zkušeného marketéra Pavla Jechorta ze společnosti AXA Partners. 

A je toho mnohem víc. Přijďte si pro inspiraci potřebnou k udržení kroku s rychle se měnícím digitálním světem. Setkejte se 18. ledna s marketéry a odborníky na nejnovější technologie, kteří vás společně provedou fascinujícím světem AI. A pro ty z vás, kdo nebudete moci sledovat celé setkání online, budeme mít samozřejmě záznam. Kompletní program MARKETING MEETING: AI jako pomocník v marketingunajdete na stránkách TUESDAY.cz, kde si koupíte i vstupenky.

Můžete využít zvýhodněné ceny za celou sérii setkání MARKETING MEETING, během kterých se do hloubky podíváme na klíčová témata a nové trendy v marketingu. Balíček zahrnuje nejen AI jako pomocník v marketingu 18. ledna, ale také Copywriting od A do Z 7. března a Jak na vymazlený emailing 11. června.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).