Hlavní navigace

Kontakt

Vydavatel

Internet Info, s.r.o.
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6 
Vyzkoušejte adresu na mapě

T: +420 778 885 502
T: +420 277 004 600
W: www.iinfo.cz

Příjem tiskových zpráv: press@podnikatel.cz

Jak změnit nebo vymazat data v Rejstříku firem

Data uváděná na této stránce jsou přebírána z veřejných databází společnosti Evropská databanka (EDB), Ministerstva financí a Ministerstva spravedlnosti. Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na tyto zdroje. 

Údaje zveřejné v Rejstříku firem mají veřejných charakter, proto nepodléhají zákonu o ochraně osobních údajů č. 101/200 Sb. 

Všechny provedené změny se projeví do 60 dnů i na serveru Podnikatel.cz, který jednotlivá data přebírá automaticky bez ručního zásahu.

Data ohledně sídla a popisu činnosti jsou přebírána z veřejné databáze společnosti Evropská databanka (EDB) Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na zdroj EDB, konkrétně na e-mail: info@edb.cz nebo ne tel. čísle 14 000.

Data ohledně klasifikace ekonomických činností jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva financí ČR (MFČR). Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na zdroj MFČR, konkrétně na e-mail: ares@mfcr.cz

Data ohledně právní formy, předmětu podnikání, kapitálu, odpovědných osobách a ostatních skutečnostech jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva spravedlnosti ČR (MSČR). Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na zdroj MSČR, konkrétně na e-mail: posta@msp.justice.cz

V případě, že si nevíte rady, můžete nás kontaktovat na adrese: rejstrik@podnikatel.cz 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.