Hlavní navigace

Kontakt

Jak změnit nebo vymazat data v Rejstříku firem

Data uváděná na této stránce jsou přebírána z veřejných databází Ministerstva financí ČR a Ministerstva spravedlnosti ČR. Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na tyto zdroje. 

Ekonomické činnosti

Data ohledně klasifikace ekonomických činností jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva financí ČR (MFČR). Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na zdroj MFČR, konkrétně na e-mail: ares@mfcr.cz

Právní formy

Data ohledně právní formy, předmětu podnikání, kapitálu, odpovědných osobách a ostatních skutečnostech jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva spravedlnosti ČR (MSČR). Jakékoliv požadavky na jejich úpravu či odstranění ve veřejných rejstřících je v případě obchodního rejstříku nutno uplatnit postupem podle https://or.justice.cz/ias/ui/podani a v případě insolvenčního rejstříku podle https://insolvence.justice.cz.

V případě, že si nevíte rady, můžete nás kontaktovat na adrese: podpora@podnikatel.cz

Vydavatel

Internet Info, s.r.o.
Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6 
Vyzkoušejte adresu na mapě

T: +420 778 885 502 (nevyřizujeme žádné požadavky na Rejstřík, pište na podpora@podnikatel.cz)
W: www.iinfo.cz
E: press@podnikatel.cz (pouze pro tiskové zprávy, nevyřizujeme žádné požadavky)


Prohlášení k EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).