Hlavní navigace

Na EET jednoduše se vším potřebným

Komerční sdělení
EET přináší starosti i podnikatelům, kteří svůj byznys dělají poctivě. Pomoci jim může speciální řešení od T-Mobile. Snadno a okamžitě použitelné. I s mokrýma rukama.

Sdílet

Pro podnikatele, kteří chtějí požadavky EET splnit co nejjednodušeji, nabízí T-Mobile kompletní balíček pod názvem Kalkulačka. Obsahuje nejen samotné zařízení, ale i datová připojení a pohodlnou správu v internetovém portálu. Pro jeho ovládání se obsluha nemusí učit nic nového.

Nejviditelnější částí celého balíčku je samozřejmě samotné zařízení, které kalkulačku opravdu připomíná, včetně klasických tlačítek. Ty mají jednu zásadní výhodu: spolehlivě je zmáčknete i s mokrýma rukama nebo třeba v rukavicích. Kalkulačka je snadno přenosná – obsahuje vlastní baterii, měří 21 × 10 centimetrů, váží 420 gramů a samozřejmě obsahuje i tiskárnu, která účtenky tiskne.

Data? Pro EET neomezeně!

Samotné zařízení ale pro EET nestačí. Data je zapotřebí přenést na server Ministerstva financí. V rámci řešení nabízí T-Mobile speciálně navržené připojení k internetu. Díky němu můžete být neustále online. Máte tak možnost spravovat své účty bez přerušení se stabilním internetem. Ten pro účely evidence dokladů využíváte bez jakéhokoliv omezení. Pro využití v rámci EET je datový limit neomezený, takže za stejnou cenu můžete evidovat jednu či tisíce účtenek denně. Neomezený limit se navíc vztahuje i na komunikaci s portálem Moje pokladna, kde máte kompletní zálohu a nastavení vaší pokladny. Jednoduchost obsluhy jde tak daleko, že na kalkulačce můžete využívat PLU, stejně jako na běžných pokladnách.

Pět variant

T-Mobile jako jediný z tuzemských operátorů nabízí pět variant produktů a služeb pro EET tak, aby si každý podnikatel mohl vybrat to nejvhodnější řešení pro svůj byznys. Kalkulačka je z nich nejdostupnější. I na ni se navíc, stejně jako na všechny ostatní varianty řešení, vztahuje možnost slevy 5000 Kč na dani. V servisních balíčcích navíc T-Mobile garantuje opravu zařízení nejpozději do následujícího kalendářního dne, takže podnikatelé mají jistotu, že vždy splní své zákonné povinnosti.

Další služby

T-Mobile nabízí k EET i další doplňkové služby, jako je například základní nastavení terminálu. Vyškolený pracovník terminál zapojí a ve spolupráci se zákazníkem i nastaví vše potřebné pro komunikaci se servery Ministerstva financí. Zákazník tak dostane plně funkční řešení, kde už nic dalšího nemusí nastavovat a může se věnovat svému podnikání.

Více informací o řešeních T-Mobile pro EET naleznete na adrese t-mobile.cz/etrzby

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).