Hlavní navigace

ODS řešení pro budoucnost

Komerční sdělení  Autor: 518993
ODS jde do voleb se stejnými programovými východisky. Stále prosazujeme nízké daně, zdravé veřejné finance, nezadluženou budoucnost, podporu rodin s dětmi a sociálně potřebných, adresný sociální systém, snižování byrokracie, uvolnění podnikání, bezpečný stát nebo transatlantickou vazbu.

Sdílet

ODS jde do voleb se stejnými programovými východisky. Stále prosazujeme nízké daně, zdravé veřejné finance, nezadluženou budoucnost, podporu rodin s dětmi a sociálně potřebných, adresný sociální systém, snižování byrokracie, uvolnění podnikání, bezpečný stát nebo transatlantic­kou vazbu.

Na těchto hodnotách nehodláme nic měnit. Chápeme obavy lidí z budoucnosti v tomto období nejistoty. Nikdo nezpochybňuje, že se dnes řada domácností dostává do složité životní situace. Chceme jim vyjít vstříc. Nabízíme řešení dopadů světové hospodářské krize ve spolupráci s předními ekonomickými odborníky, protože si neděláme patent na rozum. Její co nejrychlejší a nejefektivnější zvládnutí považujeme za hlavní úkol dneška. Zároveň chceme dokončit některé již připravené a zahájené reformy, ať už daňovou, důchodovou, nebo zdravotnictví. Jelikož je považujeme za nezbytné a klíčové pro zdravý vývoj veřejných financí, zůstávají pro ODS výzvou do následujícího volebního období. Na rozdíl od ČSSD, která nabízí JISTOTU prohloubení krize, přinášíme reálná řešení, ŘEŠENÍ pro Českou republiku.

www.ods.cz/vol­by2009

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).