Hlavní navigace

Podzimní nabídka PRE

 Autor: 518993
Využijte Podzimní nabídku PRE a zajistěte pro svou firmu elektřinu s výhodou.
14. 10. 2011

Sdílet

Od září Pražská energetika, a. s., (PRE) připravila největší retenční kampaň, kterou chce zákazníkům připomenout několik důležitých skutečností. PRE si dlouhá léta buduje pověst seriózního, spolehlivého a prvotřídního dodavatele elektrické energie, který inovuje a oproti konkurenci nabízí i něco navíc. V posledních letech se daří laťku držet vysoko, a to i navzdory sílící agresivní konkurenci, která často praktikuje leckdy eticky kontroverzní prodejní techniky – jmenujme například podomní prodej alternativních dodavatelů elektrické energie.

Aby si PRE udržela vztah se svými zákazníky v maximální možné kvalitě, nabízí každému odběrateli zajímavý bonus. V době od 1. září do 31. října 2011 dostane každý zákazník z řad domácností a podnikatelů, pokud nemá u PRE objednán žádný akční produkt, 10% slevu na odebranou silovou elektřinu v daném období. Navíc, pokud ve stejné době uzavře Dodatek smlouvy, který obdrží poštou, získá zmíněnou 10% slevu až do konce roku 2011. K tomu ještě podpisovou prémii 1 200,– Kč na každé odběrné místo u domácností a 2 400,– Kč na každé odběrné místo u podnikatelů. Další výhodou pro domácnosti bude možnost vyhrát jedno ze 60 elektrokol a podnikatelé získají přístup do aplikace Můj zákaznický účet.

PRE nabízí zákazníkům tyto produkty s platností na dobu určitou, která skončí 31. prosince 2013. Za takto uzavřený Dodatek budou zákazníkovi odměnou výše zmíněné benefity. Možností, jak tento produkt se všemi jeho výhodami získat, je několik. Kromě odpovědi na adresnou zásilku s Dodatkem, kterou zákazníci již našli nebo najdou ve svých schránkách, mají možnost ti, kteří preferují kontakt přes internet, uzavřít smlouvu on-line na www.pre.cz/vy­hody.

PRE obr
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).