Hlavní navigace

Projekt Úspěšná žena pokračuje dalším souborem workshopů

Komerční sdělení
Projekt Úspěšná žena je soubor workshopů, který pracuje s přirozenými vlastnostmi a schopnostmi žen. Jeho absolvování bude efektivní pro každou ženu, která chce získat nové zkušenosti.

Sdílet

V první části projektu Úspěšná žena, který probíhal od října roku 2013 do února 2014, jsme do workshopů zahrnuli témata z různých oblastí jako: sebeprezentace, vyjednávání s partnery a komunikace se zákazníky, time managementu, jak úspěšně vyhledávat obchodní příležitosti a řídit lidi. Jedním z posledních témat pak byla finanční gramotnost, která měla mezi ženami velký úspěch. Samy ženy – účastnice prvního souboru workshopů byly motorem pro jeho pokračování.

Druhá část projektu si klade za cíl pracovat zejména s osobním potenciálem žen a zaměřit se tak přímo na individuální rozvoj účastnic. Ženy jsou často lepšími manažerkami než muži, ale v mnohých případech jim k tomu chybí sebedůvěra. Zájemkyně se mohou zúčastnit celého programu nebo si vybrat pouze jednotlivá témata. Celý projekt je koncipován a obsahově zaměřen tak, aby vyhovoval zájmově ženám napříč obory. A vůbec jej nemusí navštěvovat jen budoucí podnikatelky. Zajímavý může být pro každou ženu, která chce získat nové zkušenosti.

Ženy nemusí podnikat podle mužských principů a vzorů, nemusí ani zastávat ortodoxní feministické postoje a přejímat mužské vlastnosti, aby uspěly. Naopak. Není pochyb o tom, že pokud ženy dokáží identifikovat svoje nejlepší schopnosti a talent, mohou velice úspěšně podnikat. Konkurenční výhodou podnikatelky se tak stává její ženskost.

Aby ztratily obavy a naučily se využívat svých schopností a všech ženských vlastností, jim může pomoci individuální koučink. Ten je bonusem druhé části projektu Úspěšná žena. Ženy podnikatelky tak mají příležitost si tento způsob intenzivního osobního rozvoje vyzkoušet formou dvouhodinové ochutnávky. (Kapacita koučinkových hodin je omezena.) Individuální koučink identifikuje a rozšiřuje osobní potenciál a otevírá nové možnosti, pracuje se sebevědomím a vědomím vlastních hodnot, které mnohdy začínajícím podnikatelkám tolik chybí.

V rámci skupinových workshopů pak Úspěšná žena II dále přináší například praktický trénink konkrétních nástrojů a návyků, které vedou k větší sebejistotě v podnikání, nabídne ženám informace, jak si usnadnit podnikání, pokud se stanou franchisanty a na co si v tomto případě dát pozor. Součástí jednání většiny žen je však i vysoká míra prožívání emocí, proto jeden z workshopů bude zaměřen právě na oblast emoční inteligence a práci s emocemi, sebeobrazu a signálům lidského těla. Ženy tak získají nástroje ke zvýšení energie nutné pro zvládání podnikatelských i soukromých životních rolí.
Druhou část projektu pak uzavře workshop, jehož cílem je ukázat ženám jak umět zdravě a kriticky zhodnotit své podnikání, podívat se na jeho přínosy, naučit se relaxovat.

Věříme, že témata jsou pro Vás zajímavá a těšíme se na setkání s Vámi v Kontaktním centru pro podnikatele v Opletalově ulici 929/22, Praha 1. Tento velmi úspěšný projekt pro Vás realizuje společnost Rozvojové projekty Praha, a.s., jako součást projektu Akcelerace – programu podpory podnikání v hlavním městě Praha.

Více o projektu a možnost přihlášení na www.akcelerace-praha.cz.
V případě dotazů nás kontaktujte zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).