Hlavní navigace

Zefektivněte provoz a šetřete s českými doménami a multihostingovými balíčky od ACTIVE 24!

Komerční sdělení  Autor: 518993
Roste vaše firma nebo váš byznys? Potřebujete více .CZ domén a více webů? Ideálním řešením je .CZ doména na multihostingovém balíčku od ACTIVE 24.

Sdílet

Nyní můžete spravovat až 10 .CZ domén na jednom multihostingu za jednu cenu.

Když roste firma, rozšiřuje se portfolio služeb a dosah působnosti. Nejen stěny kanceláře, ale i virtuální prostor, začne být často firmě malý. Nové projekty nebo nově nabízené služby si zaslouží vlastní doménu, u nás nejlépe .CZ, ovšem zároveň s rostoucím počtem domén stoupají jak náklady s nimi spojené, tak náročnost na jejich správu. Oba problémy najednou od září ale můžete vyřešit s multihostingovými balíčky od ACTIVE 24. Na novém multihostingu od ACTIVE 24 je totiž možné hostovat až 10 .CZ domén najednou, a to za cenu jednoho hostingu!

Pro většinu malých a středních firem je zřízení webových stránek a domény otázkou ceny, řekl František Grunt, marketingový manažer ACTIVE 24. Drobní podnikatelé si nemohou dovolit platit nákladné hostingy a hostovat každou .CZ doménu zvlášť. Právě pro ně je určena naše nabídka .CZ domény a multihostingu, se kterou výrazně ušetří.

Společnost ACTIVE 24 připravila pro podnikatele dva multihostingové balíčky HOME a BUSINESS. Nové balíčky umožňují hostovat 5 až 10 .CZ domén pod jedním hostingovým účtem. Místo pěti nebo dokonce deseti hostingů tak spravujete jeden – a to také za cenu jednoho! Balíčky pak obsahují vše, co je pro webovou prezentaci potřeba – prostor až 10 GB, databáze, e-maily, skripty a řadu dalších funkcí, které ocení především administrátoři. S takto nastavenými balíčky se můžete bez obav o náklady na hosting pustit do nákupu dalších .CZ domén, které pak pomohou vašemu podnikání.

Více informací o nabídce na http://www.ac­tive24.cz/cz/web­hosting/multi­hosting.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).