Hlavní navigace

Sekretářka, která nikdy nespí

Komerční sdělení  Autor: 518993
Už jste někdy potkali sekretářku, která je na příjmu 24 hodin denně, nevyžaduje pauzu na oběd, neonemocní a je k dispozici i o víkendech a státních svátcích? Jestli podle vás žádná taková neexistuje, tak to se, věřte nebo ne, mýlíte.

Sdílet

Dříve, než prozradíme, kde ji najdete, řekněme si o ní trochu víc. Nečekejte ale žádné pikantnosti, jen samé profesní vlohy, schopnosti a dovednosti.

Představte si, že míříte na veledůležitou schůzku, ale jako naschvál se ocitnete v dopravní zácpě. Po schůzce máte před sebou ještě návštěvu berňáku a večer pak služební cestu na druhý konec republiky. Zavoláte tedy naší sekretářce, která je připravena přijmout váš hovor ve dne v noci, v zimě v létě. Nejprve vám poradí, kudy objet dopravní zácpu a jak se nejrychleji dostat na schůzku. Cestou vám vyhledá a pomůže rezervovat ubytování v hotelu podle vašich přestav, abyste noc na služební cestě nemuseli trávit v autě nebo pod mostem. A pokud se schůzka protáhne tak, že berňák už nestihnete, v mžiku zjistí, kdy mají otevřeno další den anebo vám sežene kontakt a rovnou vás na úřad i přepojí.

TO2 - telefon

Kde ale takovou sekretářku najít? Zavolejte třeba hned na linku 1188 a požádejte o kteroukoliv z výše uvedených služeb. Vzápětí poznáte, kde tato sekretářka, resp. sekretáři a sekretářky 24 hodin denně, 365 (občas i 366!) dní v roce sedí a čekají na vaše dotazy.

Jednu nevýhodu přeci jen tato sekretářka má – těžko ji večer pozvete na drink, i když zkusit to klidně můžete…

Vyzkoušejte si, co všechno linka 1188 umí a vyhrajte cestovní navigaci!
http://linka.1188­.cz/soutez/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).