Hlavní navigace

Soutěžte o web zdarma

Komerční sdělení  Autor: 518993
Hledáte způsob jak zefektivnit své podnikání? Společnost Mediatel připravila pro živnostníky a malé firmy soutěž o 45 internetových prezentací, které zajišťují vysokou míru přeměny návštěvníka stránek na zákazníka.

Sdílet

Soutěž s názvem „Získejte zdarma web, který vydělává“ pořádá společnost Mediatel ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR a probíhá od 15. července do 15. října

Živnostníci a malé firmy se mohou do soutěže přihlásit na http://soutez­.internet123.cz. Po vyplnění jednoduchého formuláře jim bude na stránce vytvořen veřejně přístupný profil, na základě kterého budou návštěvníci stránky hlasovat pro své favority a rozhodnou o vítězích. 

V registračním formuláři si účastníci zvolí, zda chtějí soutěžit o jeden ze 35 webů Internet 123 Start nebo 10 webů Internet 123 Firma. Balíček Start je určen drobným podnikatelům, pro které je vhodná jednoduchá prezentace. Varianta Firma osloví především menší a střední firmy, které potřebují více členěné stránky umožňující propagaci širšího portfolia zboží a služeb.

S vytvořením webu získají výherci také bezplatnou roční správu stránek. Ta zahrnuje psaní textů a jejich optimalizaci pro vyhledávače, vytvoření mobilní verze stránky, synchronizaci s Google Maps nebo měření příchozích hovorů.

Průběžné výsledky hlasování jsou k dispozici na webové stránce soutěže. Na ní budou zveřejněni také vítězové, kteří budou následně kontaktováni společností Mediatel.

Soutěž o web zdarma souvisí s novou službou společnosti Mediatel pod názvem Internet 123, která je určená právě pro živnostníky a malé firmy. Služba podnikatelům usnadní rozvoj podnikání a zefektivní jejich investice do on-line marketingu. Internet 123 zahrnuje poradenství, tvorbu, správu a optimalizaci webových stránek. Stránky jsou vytvářeny na základě empiricky ověřených designů, které zajistí zvýšení počtu zákazníků na základě návštěvy webové stránky. 

Více informací najdete na stránkách: www.internet123­.cz a http://soutez­.internet123.cz 

Hodně štěstí!

Mediatel článek
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).