Hlavní navigace

Výhodně na EET i karty

Komerční sdělení
Splnit požadavky EET není jednoduché. Těm, kdo potřebují přijímat platební karty a mít vše co nejjednodušší, nabízí výhodné řešení T-Mobile. I s neomezenými daty pro EET.

Sdílet

Celý balíček, nazvaný Terminál, je určený pro ty, kdo chodí nebo dojíždí ke svým zákazníkům, a zároveň počítají s tím, že mohou mít velké množství pokladních dokladů, více zaměstnanců a vyžadují statistiky prodejů.

Řešení v jediném zařízení dovoluje příjem platebních karet, nabízí pokladní funkce, tisk účtenek a je připraven pro příjem elektronických stravenek. Jeho základem je terminál o rozměrech 16 × 8 centimetrů, podobný běžným zařízením pro příjem karet. Obsluha má k dispozici barevný dotekový displej a klávesnici. Terminál je možné připojit k internetu prostřednictvím Wi-Fi nebo mobilní telefonní sítě a váží pouhých 335 gramů.

Data? Pro EET neomezeně!

Samotné zařízení ale pro EET nestačí. Data je zapotřebí přenést na server Ministerstva financí. V rámci celého řešení nabízí T-Mobile speciálně navržené připojení k internetu, díky němuž můžete být neustále online. Máte tak možnost spravovat své účty bez přerušení se stabilním internetem. Ten pro účely evidence dokladů využíváte bez jakéhokoliv omezení. Pro využití v rámci EET je datový limit neomezený, takže za stejnou cenu můžete evidovat jednu či tisíce účtenek denně. Neomezený limit se navíc vztahuje i na komunikaci s portálem Moje pokladna, kde máte kompletní zálohu a nastavení vaší pokladny

Kolik to stojí?

T-Mobile jako jediný z tuzemských operátorů nabízí pět variant produktů a služeb pro EET tak, aby si každý podnikatel mohl vybrat to nejvhodnější řešení pro svůj byznys. Terminál při jednorázové platbě stojí 12 995 bez DPH, případně jej můžete pořídit i na splátky s akontací 70 Kč bez DPH a dvaceti třemi splátkami po 562 Kč bez PDH. I na Terminál se navíc, stejně jako na všechny ostatní varianty řešení, vztahuje možnost slevy 5000 Kč na dani. V servisních balíčcích T-Mobile garantuje opravu zařízení nejpozději do následujícího kalendářního dne, takže podnikatelé mají jistotu, že vždy splní své zákonné povinnosti.

Další služby

T-Mobile nabízí k EET i další doplňkové služby, jako je například základní nastavení terminálu. Vyškolený pracovník terminál zapojí a ve spolupráci se zákazníkem i nastaví vše potřebné pro komunikaci se servery Ministerstva financí. Zákazník tak dostane plně funkční řešení, kdy už nic dalšího nemusí nastavovat a může se věnovat svému podnikání.

Více informací o řešeních T-Mobile pro EET naleznete na adrese t-mobile.cz/etrzby

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).