Hlavní navigace

Zefektivněte provoz a šetřete s multihostingovými balíčky od ACTIVE 24!

Komerční sdělení  Autor: 518993
Když roste firma, rozšiřuje se portfolio služeb a dosah působnosti. Nejen stěny kanceláře, ale i virtuální prostor, začne být často firmě malý. Nové projekty nebo nově nabízené služby si zaslouží vlastní doménu…

Sdílet

S rostoucím počtem domén však stoupají jak náklady s nimi spojené, tak náročnost na jejich správu. Oba problémy najednou ale můžete vyřešit s multihostin­govými balíčky od ACTIVE 24. Na novém multihostingu od ACTIVE 24 je totiž možné hostovat až 10 domén najednou, a to za cenu jednoho hostingu!

Pro většinu malých a středních firem je zřízení webových stránek a domény otázkou ceny, řekl František Grunt, marketingový manažer ACTIVE 24. Drobní podnikatelé si nemohou dovolit platit nákladné hostingy a hostovat každou doménu zvlášť. Právě pro ně je určena naše nabídka multihostingu, se kterou výrazně ušetří.

Společnost ACTIVE 24 připravila pro podnikatele dva multihostingové balíčky HOME a BUSINESS. Nové balíčky umožňují hostovat 5 až 10 domén pod jedním hostingovým účtem. Místo pěti nebo dokonce deseti hostingů tak spravujete jeden – a to také za cenu jednoho! Balíčky pak obsahují vše, co je pro webovou prezentaci potřeba – prostor až 10 GB, databáze, e-maily, skripty a řadu dalších funkcí, které ocení především administrátoři. S takto nastavenými balíčky se můžete bez obav o náklady na hosting pustit do nákupu dalších domén, které pak pomohou vašemu podnikání.

Více informací zde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).