23902833
Národní 915, Jaroměř Pražské Předměstí, 551 01
Spolek
19. 11. 2025
| institucionální sektor | Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé |
|---|---|
| velikostní kat. dle počtu zam. | Neuvedeno |
| 90020 | Podpůrné činnosti pro scénická umění |
| 90390 | Ostatní podpůrné činnosti pro uměleckou tvorbu a scénická umění |
| 9499 | Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n. |
| Národní 915, Jaroměř 55101 |
L 15316, Krajský soud v Hradci Králové
Cíle spolku a předmět jeho činnosti 1.Příprava a organizace kulturních a historických akcí 2.Zajišťování finančních prostředků nezbytných pro realizaci projektů naplňujících účel spolku. 3.Propagace a prezentace historie města Jaroměře - Josefova a spolupráce s dalšími organizacemi ve městě 4.Záchrana a údržba opuštěných hrobů a hrobek v Jaroměři a okolí 5.Edukační a publikační činnost od 19. 11. 2025
Účelem spolku je sdružování zájemců o historii, chladné i palné zbraně, dále organizování a zapojování se do kulturních a historických akcí v Jaroměři a širokém okolí. od 19. 11. 2025
Člen statutárního orgánu
První vztah: 19. 11. 2025
vznik funkce: 19. 11. 2025
Labská 60, Jaroměř, 551 01, Česká republika
vzdělavatel
Lužická 426, Jaroměř Pražské Předměstí, 551 01
Za spolek jedná předseda. Předsedu v jeho nepřítomnosti zastupuje místopředseda.
od 19. 11. 2025
Data uváděná na této stránce jsou přebírána z veřejných databází Ministerstva financí a Ministerstva spravedlnosti.
Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na tyto zdroje.
Všechny provedené změny se projeví do 60 dnů i na serveru Podnikatel.cz, který jednotlivá data přebírá automaticky bez ručního zásahu.
Data ohledně klasifikace ekonomických činností jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva financí ČR (MFČR). Jakékoli požadavky na jejich úpravu či odstranění je proto nutné směřovat na zdroj MFČR, konkrétně na e-mail: ares@mfcr.cz.
Data ohledně právní formy, předmětu podnikání, kapitálu, odpovědných osobách a ostatních skutečnostech jsou přebírána z veřejné databáze Ministerstva spravedlnosti ČR (MSČR). Jakékoliv požadavky na jejich úpravu či odstranění ve veřejných rejstřících je v případě obchodního rejstříku nutno uplatnit postupem podle https://or.justice.cz/ias/ui/podani.