Sídlo podnikání: Felixova 1705, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
místopředseda výboru
První vztah: 14. 5. 2018 - Poslední vztah: 23. 2. 2024
Česká Třebová
Dalších 13 vztahů k tomuto subjektu
Zakladatel
Novákových 970/41, Praha Libeň (Praha 8), 180 00
místopředseda výboru
Slovanská 1437, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
předseda revizní komise
Masarykova 1400, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
člen výboru
Česká Třebová 202, 560 02, Česká republika
předseda výboru
Sadová 996, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
člen výboru
Jiskrova 219, Brandýs nad Orlicí, 561 12, Česká republika
člen revizní komise
Třebovice 204, 561 24, Česká republika
místopředseda výboru
Vančurova 1475/6, Svitavy, 568 02, Česká republika
hospodář
Česká Třebová 178, 560 02, Česká republika
člen výboru
Brožíkova 901, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
člen výboru
Nové náměstí 1743, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
člen výboru
Staré Město 205, 569 32, Česká republika
člen revizní komise
Lidická 301, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
Předseda družstva
První vztah: 11. 6. 2003 - Poslední vztah: 21. 11. 2023
Felixova 1705, Česká Třebová, 560 02
Další 3 vztahy k tomuto subjektu
předseda družstva
Brněnská 3474/32a, Hodonín, 695 01, Česká republika
Místopředseda družstva
Felixova 1706, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
Místopředseda družstva
Příční 1793, Česká Třebová, 560 02, Česká republika
Sídlo podnikání: Husova 1202/67, Liberec, 460 01, Česká republika
Sídlo podnikání: Obědovice 122, 503 51, Česká republika
Působí ve firmě Fanklub Tomáše Linky, z.s.Sídlo podnikání: L.Malé 819, Pardubice
Sídlo podnikání: Dubová 638, Postoloprty, 439 42
Sídlo podnikání: Žichovice čp. 111, 342 01, Česká republika
Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání: U koupaliště 842/8, Karlovy Vary, Česká republika
Sídlo podnikání: Skuhrov 38, 267 28
Sídlo podnikání: Pazderkova 867/4, Liberec, 460 06, Česká republika
Působí ve firmě Garážové družstvo Dobiášova