Sídlo podnikání: Milovice 42, 692 01, Česká republika
Sídlo podnikání: Dusíkova 906/31, Brno, 638 00, Česká republika
Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání: Lukavice, Česká republika
Působí ve firmě Zemědělské družstvo Letohrad v likvidaciSídlo podnikání: Lukavice 128, Česká republika
Sídlo podnikání: Polní 2334/68, Plzeň, 326 00, Česká republika
Působí ve firmě SLAVIUS s.r.o.Sídlo podnikání: Havlíčkova 513, Borohrádek, Česká republika
Sídlo podnikání: Kamenická 256/97, Děčín, 405 02, Česká republika
Působí ve firmě Společenství vlastníků jednotek Kamenická 256,258,350, Děčín IISídlo podnikání:
Sídlo podnikání: Višňovce 1093, Hulín, 768 24, Česká republika
Sídlo podnikání: Revoluční 1044/23, Praha, 110 00, Česká republika