Sídlo podnikání:
podnikatel
Sídlo podnikání: Nemocniční 2630, Mělník, 276 01, Česká republika
Působí ve firmě SK Liběchov, z.s.Sídlo podnikání: J. Holuba 840, Kralupy nad Vltavou, 278 01, Česká republika
Působí ve firmě Kafíčko 17 s.r.o.Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání: Na Kůtách 504, Řepiště, 739 32, Česká republika
Sídlo podnikání: Karlovo náměstí 78, Kolín, 280 02, Česká republika
Sídlo podnikání: Lesní 681/13, Liberec, 460 01, Česká republika
Působí ve firmě LT Auto s.r.o.Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání: Dandova 2619/13, Praha, 193 00, Česká republika
Působí ve firmě HAUS KONTROL s.r.o.Sídlo podnikání: Kojetická 1028, Neratovice, 277 11