Sídlo podnikání:
podnikatel
Sídlo podnikání: Praha 9, Bobkova 739/20, PSČ 198 00
Sídlo podnikání: Polední 1346/4, Praha, 147 00, Česká republika
Působí ve firmách Bernis, s.r.o., Marek Procházka advokátní kancelář s.r.o., Aspen Institute Central Europe o.p.s. a dalšíchSídlo podnikání: 5. května 1, Meziměstí, 549 81, Česká republika
Sídlo podnikání: R.Těsnohlídka 1526, Čáslav, 286 01, Česká republika
Působí ve firmách FALKO, s.r.o. a ASFIX, s.r.o.Sídlo podnikání: Hutník 1421, Veselí nad Moravou, 698 01, Česká republika
Působí ve firmě VOLLEYBALL CLUB VESELÍ z.s.Sídlo podnikání: Bayerova 574/4, Brno, 602 00
Sídlo podnikání: Na Kopcích 352, Třebíč, 674 01
Sídlo podnikání: Modřínová 337, Třebíč, 674 01, Česká republika
Působí ve firmách EGATNOM s.r.o. v likvidaci a MarkZPro s.r.o.Sídlo podnikání:
Sídlo podnikání: Zavadilka 2705, České Budějovice, 370 05, Česká republika