Sídlo podnikání:
podnikatel
Sídlo podnikání: Brandov 21, 435 47, Česká republika
Působí ve firmě THE BROTHERS s.r.o.Sídlo podnikání: Dlouhá 67/28, Darkovice, 747 17, Česká republika
Působí ve firmě HAPPY DOCTOR s.r.o.Sídlo podnikání: Skloněná 308/16, Praha, 190 00, Česká republika
Sídlo podnikání: Gessayova 2474/17, Bratislava, Petržalka, 851 03, Slovenská republika
Působí ve firmě European Pallet Center s.r.o.Sídlo podnikání: Dubné 114, 373 84, Česká republika
Působí ve firmách EMTECO s.r.o. a TechPool s.r.o.Sídlo podnikání: Hradecká 11, Telč, 588 56
Sídlo podnikání: Hamerská 1, Zubří, 756 54, Česká republika
Působí ve firmě Společenství vlastníků Hamerská 1 ZubříSídlo podnikání: Jaroslava Misky 72/13, Ostrava, 700 30, Česká republika
Působí ve firmě Fin Construct s.r.o.Sídlo podnikání: Na Návsi 1, Kolín, 280 02, Česká republika
Působí ve firmě SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů ŠtítarySídlo podnikání: Třešňová 680, Jemnice, 675 31