Hlavní navigace
Už zbývá jen pro podání daňového přiznání. Vyřešte je s našimi chytrými formuláři a tipy na slevy.

Přinášíme volební kalkulačku pro podnikatele. Zjistěte, které strany volit

Autor: www.isifa.com
Redakce

Ve spolupráci s KohoVolit.eu jsme připravili volební kalkulačku s otázkami, které se dotýkají podnikání. Zjistěte, které strany mají stejné názory jako vy.

Server Podnikatel.cz připravil společně s KohoVolit.eu volební kalkulačku, která se zaměřuje na otázky spojené s podnikáním. Čtenáři tak mohou jednoduše porovnat svoje názory s postoji politických stran a lépe se tak rozhodnout, komu dají svůj hlas v blížících se volbách. Své odpovědi zaslala naprostá většina stran, které se voleb účastní. Navzdory opakovým urgencím a připomínkám neodpověděla jen ODS, SPOZ, Romská demokratická strana a Aktiv nezávislých občanů.

Server Podnikatel.cz rovněž již spustil volební speciál, který sice vychází z otázek volební kalkulačky, avšak podrobněji představuje názory jednotlivých politických stran.

Foto: www.isifa.com

Našli jste v článku chybu?
10. 10. 2013 16:09

Dobrý den, dovolím si s vámi nesouhlasit. Otázka miří na spotřební daň z PHM a tu Svobodní snižovat opravdu nechtějí (viz zmíněný text a jejich odpověď). Druhá věc je ta, že prosazují jiné věci, které by podle nich ke zlevnění PHM vedly. Nicméně odpověď je správně "Proti" (respektive "Ne"). S pozdravem Daniel Morávek

10. 10. 2013 15:58
PP (neregistrovaný)

U Svobodných máte asi špatně PROTI u snížení daně pohonných hmot. Bylo mi divné, že bych se s nimi shodl a podle textu byla má intuice správná :-D