Hlavní navigace

Berlínský summit představí evropským investorům čínské projekty

10. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V době do 28. – 29. května se v prostorách Berlínského kongresového centra bude konat summit s názvem Byznys v Číně. Hlavním záměrem summitu je svést dohromady představitele čínského a evropského průmyslu s rozhodovací pravomocí. Summit zároveň poskytne prostor společnostem, které se chtějí prosadit na čínském trhu či rozšířit své stávající postavení, aniž by musely aktivně usilovat o získání aktuálních investičních projektů.

Příležitost evropských společností přispět k rychlému růstu čínského trhu je významná, a to zejména v oblastech, ve kterých již prokázaly svoji kvalifikaci, říká Christian Treichel, ředitel pro mezinárodní obchod ve společnosti Berlin Partner GmbH.

Událost, která poskytne místo pouze pro 800 zástupců, je organizovaná za podpory 10 podvýborů Čínského výboru pro podporu mezinárodního obchodu (The China Council for the Promotion of International Trade – CCPIT), Čínské komory mezinárodního obchodu (China Chamber of International Commerce – CCOIC) a Čínského vládního orgánu, jež potvrdil platnost, rozsah a kvalitu projektů, nabízených v rámci veřejné soutěže v Evropě.

Současně se schůzkami budou probíhat přednášky poskytující všeobecný přehled o klíčových aspektech podnikání v Číně a řada seminářů zaměřená na specifická průmyslová témata. Dále zástupci všech zúčastněných čínských regionů představí jednotlivé regiony včetně souhrnu dosažených obchodních výsledků, objemu investice a přehledu aktuálních projektů, pro které se hledají zahraniční partneři.

Autor článku

šéfredaktor Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).