Hlavní navigace

Názory k článku Češi rádi stonají. Vloni šlo 20 miliard korun na dávky nemocenského pojištění

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 14. 3. 2014 15:51

  Martin (neregistrovaný) 92.62.227.---

  Co když jsou ti lidé skutečně nemocní a stonat nechtějí? Je jasné, že budou lidé, kteří podvádí, ale dělat z toho pravidlo je minimálně hloupé.

 • 14. 3. 2014 19:11

  jehovista (neregistrovaný) 194.213.54.---

  20 miliard je jiste uctyhodne cislo, ale na jednoho pracujiciho to dela 2400 rocne. To je 6 dni nemocenske davky z prumerne mzdy. Takze ten bulvarni titulek je preci jen trochu zavadejici.

 • 28. 3. 2014 10:56

  zoro (neregistrovaný) ---.75.broadband2.iol.cz

  typicky zavádějící a dyskryminaliza­lující název vyjadřující že ti jenž marodí nemají nárok a marodí na ůkor státu ,ti ta většina si platí sociální poplatky ,různé pojištění atd takže si platí ze svého a proto mají nárok se léčit ,i užívat atd ale náš vzorný kapitalista se snaží opbčanům číli svým podřízeným vnutit názor že on čili zaměstnavatel, stát, ůředník,doktor, bankéř, soudce,a různí manažeři,biřici státu , ale je 1%obyvatel, pracovníků atd kteří opravdu okrádají stát číli nás většinu i lékařů ale protože se neděje kontrola jen těch jednotlivců,kteří jsou veřějně známí tak tito jmenovaní uráží nás poctivých většinu čistou dyskryminalizací našich práv a také proto jakýkoliv veřejný názor je cenzůrován ve všech veřejnoprávních médiích,a jsou schvalovány dyskryminalizační metody těmito jmenovanými a také proto většina národa je proti těmto jmenovaným příkla je v dnešní době době vyrovnání s církvemi=ůstavní soud at je proti celý stát -občané jednou rozhodl soud a nám je jedno jestli většina občanů je proti ,hlavně že každá maminka s dětmi rodiny s dětmi ,invalidé no prostě všeci občané jsou okradeni jen když kalouskovcům a straně která to prosadila a prosazuje se podarilo okrást nás