Hlavní navigace

Další ročník veletrhu Model Hobby je tu

28. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V pražském veletržním areálu PVA Letňany 2. října začne další ročník veletrhu Model Hobby. Probíhat bude až do neděle souběžně s veletrhem hraček Itea.

Návštěvníci se mohou těšit na pestrý doprovodný program. Návštěvníci zde uvidí modely letadel a vrtulníků i ukázky pilotování modelů. Proběhne také 2. ročník závodu Model Air Race, kde budou například závodit halové speciály ve zručnosti svých pilotů. Nebude chybět ani tzv. aeromuzikál, tedy létání na zvolenou muziku. Milovníci autodrah se mohou kochat ukázkami jízd sériových modelů nebo aut se speciálním tuningem. Na veletrhu naleznou lidé i trucky a modely stavební či vojenské techniky. Organizátoři pro modely lodí připravili bazén, který umožní hostům pozorovat závody, z nichž některých se mohou i sami zúčastnit. Součást programu tvoří také workshop stavby modelů a výstava již hotových kitů.

Myšlenka této akce vznikla v roce 1992 za účelem rozvoje modelářské produkce a se snahou upozornit svět na kvalitu českých výrobků. Již prvního ročníku se účastnilo 35 firem a 15 000 návštěvníků. Časem se akce přestěhovala do letňanského areálu, kde se nachází dostatek místa pro vystavovatele i doprovodný program. Základní vstupné činí 150 korun, děti a osoby se ZTP-P pak mají slevu.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).