Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jak na daň z nemovitých věcí pro rok 2019 od Priznej se grazle! - Rychle všichni musíme utíkat a přiznat se za...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 4. 1. 2019 8:07

  Priznej se grazle! (neregistrovaný) 195.212.58.---

  Rychle všichni musíme utíkat a přiznat se za všechny naše zločiny co jsme spáchali minulý rok. Pokud se přiznáte v čas bude to bráno jako polechčující okolnost a výpalné nebude tak vysoké.

  Fakt si připadám jako v policejním státu... Furt se musíme k něčemu přiznávat, kamery na každém rohu, všechny finančí transakce jsou sledovány a pokud jsou vypadají podezřele tak je musíte obhajovat jako nějací zločinci... Stát nás každý rok okrádá o více svobody ve jménu "ochrany a potírání zločinosti a šedé ekonomiky" nevím proč bych neměl mít právo si koupit auto za 300 tisíc v hotovosti nebo proč bych si nemohl vzít 50 tisic eur v hotovosti a cestovat po evropě... Všechny tyto omezení jsou jen zdůvodu aby státy mohli kontrolovat všechny svoje ovečky jestli jsou poslušné a jen to schovávají za boj proti terorizmu atd.

 • 4. 1. 2019 8:53

  MM (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Zákony v ČR a EU schvalují volené vlády a volení zástupci = volení. Máte ta práva a povinnosti, jaké si občané prostřednictvím voleb a volených představitelů přejí. Můžete to akceptovat, nebo si najít jiný kout světa, kde budou platit pravidla jiná. Stát jsou v demokratické společnosti občané a platí většinová vůle.

 • 4. 1. 2019 10:16

  Jan (neregistrovaný) 195.212.58.---

  Nepamatuji si že bych někdy volil někoho kdo zavede porušování domovní svobody z důvodů kontroly paliva v kotli. A Česká republika je "republika" to znamená, že "většina" nemá právo omezovat lidská práva občanů státu. V demokracii občané nejsou chráněni ústavou.

  To že si většina zvolí své představitele nezanemá že všichni souhlasí na 100% s každým zákonem.
  Kdyby existoval na světě jeden stát co funguje na principu Libertarianismu tak už jsem dávno pryč, ale tím, že většina národů je demokratická, tak nemá cenu se nějam stěhovat. A demokracie se časem dopracuje k socializmu jak je vidět v US, protože vždy když je nějaká krize tak většina křičí na vládu, aby je zachránila a pak jsme tam kde jsme... Máme větší omezování svobody a zákanů tolik, že ani všechen toaltní papír světa je málo

 • 4. 1. 2019 10:39

  MM (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Tak to bude chtít trénovat pamatováka, kdo koho volil - tedy podle výsledků voleb a s jakým programem si můžete dohledat na internetu za 3 minuty. Já neříkám že volba je či byla mým šálkem kávy, já jsem volil jinak a dopadlo to tak, jak dopadlo - netřeba se k tomu vracet.

  Většina vám nic neomezuje a ani vaše lidská práva, každá schválený zákon může být napadnutý u Ústavního soudu a pouze pokud ten, uzná že porušuje vaše " základní lidská práva občana" pak je tento zákon protiústavní a nemusí se společností dodržovat ( stává se irelevantním - nevynutitelným ), nebo se musí přepracovat tak, aby již v souladu s ústavou byl. Viz EET a některé protiústavní pasáže, sankce za nedodržení povinného očkování ( v výhrady svědomí ) atd., atd.., atd...

  Však nikdo po vás nechce že máte souhlasit s každým zákonem na 100% alr to nikoho nezajímá, volte jinak a dokuk zákon platí a není protiústavní tak ho dodržujte, nebo k tomu budete donucen - tečka.

  K ostatnímu nemá cenu nic psát, to je váš pohled na svět, ponechte si jej, ale neplačte tu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).