Hlavní navigace

Kam za nejlepšími bary v Čechách?

1. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ani ne za týden budou známi vítězné bary prvního ročníku soutěže o nejlepší bary v České republice Czech Bar Awards 2008. Volba probíhá ve dvou kolech. V prvním hlasovala veřejnost, ve druhém hlasuje odborná porota. Bary jsou členěny do několika kategorií.

Za necelý týden už mohou fajnšmejkři vyrazit do nejlepšího baru v České republice. Dojde totiž k vyhodnocení prvního ročníku soutěže Czech Bar Awards 2008. Soutěž je rozdělena do dvou kol, přičemž v tom prvním rozhodovala o pořadí veřejnost, v tom druhém hlasuje odborná porota se znalostmi té pravé gastronomie. Soutěž členila jednotlivé soutěžící bary do několika kategorií: café bar, cocktail bar, design bar, hotelový bar a pivní bar.

Do finále se v každé kategorii probojuje pět soutěžících barů, přičemž 4 podniky zvolila sama veřejnost a ten pátý nominuje organizátor a odborný garant soutěže. V současné chvíli je nominováno 24 soutěžících podniků. V druhém kole bude na odborné porotě, aby do 4. listopadu vybrala nejlepšího soutěžícího v každé kategorii. Vítězný bar v každé skupině dostane trofej a titul nejlepšího baru v republice dané kategorie. Odborná porota pak také vybere absolutního vítěze ze všech zúčastněných barů. Nevíte kam zajít? Zkuste se inspirovat seriálem serveru Podnikatel.cz Gur­mán

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).