Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Případ Janeček. Mocný šéf finanční správy doplatil na přílišnou věrnost šéfům od nevrlý Tonda - Jinak zdejší udělování plusů a mínusů považuju za...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 11. 2018 11:45

  nevrlý Tonda (neregistrovaný) ---.234.broadband2.iol.cz

  Jinak zdejší udělování plusů a mínusů považuju za manipulativní. Chtěl jsem dát jeden mínus - slovy jeden, protože víc ani udělit nemůžu. Ale namísto toho onen dotyčný dostal ode mě zcela nechtěně dva plusy a jeden mínus. Tak nevím, zda mám tyto výsady při hodnocení jenom já, ale každopádně se mi to nelíbí a rozhodně už na tomto webu hlasovat nebudu.

 • 2. 11. 2018 12:10

  aster (neregistrovaný) 78.108.157.---

  Tyto "výsady" tady mají , myslím, všichni... :D
  To hlasování je stejně nesmysl, i kdyby fungovalo.

 • 2. 11. 2018 12:11

  MM (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  tak ty +/ - neprožívejte, jde o názory v otevřené diskusi, nějaké +/- je přece zcela nepodstatné.

  Janeček odešel, samozřejmě že nedobrovolně, nestalo se nic jiného, než že to přehnal, prohrál spoustu kauz u soudů a to nedokázal mediálně komunikovat, což poškozuje obraz ANO a všichni víme kdo je ANO.

  Navíc ekonomika zpomaluje, ČNB má doslovy paniku z předlužení lidí ( na předražených hypotékách ) a tak zvyšuje úroky jak na běžícím pásu, všimněte si že i rétorika Schillerové se začíná směrem k podnikatelům pomalu obrušovat ( už to nejsou zloději, již je potřeba zahájit citlivější dialog, je potřeba vést komunikaci a vysvětlovat postupy FS ) , ona vidí začínající fiskální problémy - jak bude zpomalovat bude čím dál těžší držet rozpočtové schodky na uzdě , ona vidí že nebude možné dále obsazovat úřednická místa ( možná bude muset začít propouštět úředníky ) , začíná si uvědomovat, že bude potřeba každého podnikatele co vytváří alespoň nějaké pracovní místo, co pracuje alespoň sám na sebe - čímž nezatěžuje stát a nebo co má možnost alespoň nějakých investic.

  Zatím se o tom moc nemluví, ale ten směr je zcela jasný. Takže přejme si ať tam dosadí ANO, tedy omlouvám se ANO - samozřejmě že půjde o transparentní VŘ na post gen. ředitele GFŘ :-) - to dá rozum ! tedy ať tam transparentně dosadí, nějakou lépe myslící bytost, se kterou půjde vést alespoň nějaký normální dialog.

  Pokud se to nepodaří, pak nezoufejme, hlavně optimismus, nezapomínejme, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůře :-)

  Výběru zdar !

 • 2. 11. 2018 12:19

  nevrlý Tonda (neregistrovaný) ---.234.broadband2.iol.cz

  Přání je leckdy otcem myšlenky, ale v tomto případě se domnívám, že vám konvenují jako noví příp. šéfové jména jako je Richterová, Fojtík, Mattauschová a spol. Pokud je tam soudruzi z ANO posadí, jistě půjde z vašeho pohledu o myslící bytosti, se kterými povedete normální dialog. Určitě vám někteří z nich jsou i za mnohé zavázáni, takže je jen otázkou, kdy se tam tyto kreatury z bývalého FŘ v Ústí nad Labem a dalších organizací s požehnáním vrchního ušatého estébáka posadí.

  A pokud jde o propouštění úředníků - sám nejlíp víte, že služební zákon na ně pamatuje s odchodným i zde. A docela královským. Takže to zas odnese daňový poplatník. Ale dobře mu tak, když volí, jak volí, to jest samé podvodníky, zloděje a voly. Škoda jen, že my ostatní to musíme platit taky a nikdo se nás neptá.

 • 2. 11. 2018 12:28

  MM (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Tondo, bude to chtít vychladnout, já chápu že jste ještě nerozdýchal to příkoří s tím plusováním, ale chladněte.

  Kdyby mi byl někdo z vedení ANO za něco zavázán, nezdržoval bych se nesmyslnou diskusí tady s Tondou a neodpovídal na tyto nesmysly. ( 100% konspirátor je proti vám normálně hadr na tyči )

  Zákon pamatuje na odstupné všech zaměstnanců státních i nestátních, pokud nebude na platy ve státním či mzdy v soukromém, nebude jiného řešení, nikdy historicky nebylo a nebude ani nyní.

  Daňový poplatník to Tondo odnese vždy v krizi, to je taková " matematická jistota " a ptát se vás opravdu nebude nikdo.

 • 2. 11. 2018 14:59

  aster (neregistrovaný) 78.108.157.---

  Tondo, nerozčilujte se zbytečně - už jste někdy viděl myslícího politika, který by v parlamentu vydržel déle než měsíc? Na politiku musí být člověk psychopat - normální člověk to prostě dělat nemůže. Aspoň u nás určitě ne. Ale nemusíme chodit daleko - naši sousedé Němci mají babu Merkjagu, a co ta už jim tam nadělala malérů...proti té je jakýsi Janeček miminko s dudlíkem a nebojte, jednou si ho stejně odnese čert i s jeho milionama - je smrtelný jako my všichni.

 • 2. 11. 2018 23:35

  Michal Kubeček (neregistrovaný) ---.mk-sys.cz

  Jestli ono to nebude tím, že při kliknutí na palec nahoru nebo dolů se oba počty aktualizují. Prostě mezi načtením stránky a vaším kliknutím na palec dolů dva další čtenáři klikli na palec nahoru. Jak prosté...

 • 3. 11. 2018 10:00

  Hajaja (neregistrovaný) 185.147.47.---

  Pane, vy budete génius. Neměl by toto vysvětlení spíš poskytnout někdo z redakce anebo jste oficiálně pověřen jim dělat tiskového mluvčího?

 • 4. 11. 2018 20:22

  Jan (neregistrovaný) ---.nxiii.cc

  takhle to opravdu funguje. Všechny weby Internet infa to takhle mají. Je to běžný způsob jak dělat aktualizace, stejně to funguje třeba na twitter (srdíčka), youtube (palce).

  Takhle to funguje již spoustu let ještě od doby, kdy jsem s nimi spolupracoval.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).