Hlavní navigace

Mrkněte občas do SPAMu, třeba v něm na vás čekají miliony

30. 12. 2010
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: 258398
Také si říkáte, že nemáte štěstí a nikdy nic nevyhrajete? Podívejte se občas v e-mailu do složky SPAM, možná v ní i na vás čekají dobré zprávy o tom, že jste se stali milionáři.

Nikdy jsem nepatřil mezi lidi, kteří mají štěstí. Ve sportce jsem vyhrál za celý život jednou (zhruba 200 korun), při sázení na sportovní zápasy jsem byl úspěšný stejně jako průměrně cvičená opice, která umí zaškrtnout jedničku, nulu nebo dvojku a na ulici jsem našel maximálně pětikorunu (kde hernajs leží ty kufry se statisíci?). Štěstí se na mě neusmálo ani u stíracích losů, na kterých jsem tři stejné symboly, které potřebujete k výhře, nenašel ani jednou. Možná jsem los příliš drsně stíral a vždy jsem třetí symbol do party vydřel, nevím.

Když jsem neuspěl v loterii, vrhnul jsem se na výherní automaty. Že mě to nenapadlo dříve, říkal jsem si, že na nich konečně zbohatnu, vždyť jsou přece výherní. Není však větší lži, podle mých zkušeností totiž výherní automaty neexistují. Podle mého názoru mají automaty v sobě nějaký algoritmus, který způsobí, že hráč v dlouhém období vždy prohraje. Tím, jak mačkáte tlačítka či blokujete jednotlivé symboly, v podstatě vůbec nic neovlivňujete. Když jsem na to přišel, poté co jsem do automatů vyházel dvě výplaty, rozhodl jsem se s nimi definitivně skoncovat. Sám sebe jsem přesvědčil, že štěstí mi není nakloněno a že nikdy nic nevyhraji.

Vše se však změnilo v tomto roce a velkou roli v tom hrála náhoda. Omylem jsem totiž před časem zabrousil ve svém mailu do složky „SPAM a nevyžádaná pošta“. To, co jsem zde našel, mi doslova vyrazilo dech. Jenom v prosinci jsem totiž vyhrál v 50 různých celosvětových loteriích dohromady desítky milionů eur. Nechápu, proč mi maily s těmito informaci padly do složky „nevyžádaná pošta“, když šlo přímo o žádané maily.

Poslední dvě oznámení o výhrách mi došly dnes. První zpráva přišla od pana Marka Vana z nizozemského lota. Má výhra činí 1 milion eur a mám se mu prý co nejdříve ozvat. To se rozumí, že jsem mu hned odepsal a samou radostí z výhry jsem mu poslal i bonboniéru. Musím říci, že mě velice mile překvapila i skutečnost, že mail byl napsán češtinou. Pravda, trochu krkolomnou, ale při představě, že bych měl něco zplodit holandsky, jsem mu hned odpustil.

Tím spíše, že z druhé loterie, v které jsem dnes vyhrál, mi přišla zpráva v angličtině. Vzhledem k tomu, že šlo o španělskou soutěž, jsem to však chápal. Španělsko se nachází od Česka dále než Nizozemí, a proto asi mají těžší se naučit česky. To, že jde o Španělsko, tedy o zemi procházející ekonomickou krizí, se projevilo i na celkové výhře. Ta činila 650 210 eur, což je o více než třetinu méně než v případě holandské loterie. Ale jak se říká, darovanému slonu na chobot nekoukej, takže jsem se spokojil i s menší výhrou.

No nebudu vám detailně popisovat, jaká upozornění na další výhry mi v poslední době na mail přišly. Jenom stručně nastíním, ať se může projevit tradiční česká závistivost. V londýnské loterii jsem vyhrál 2 miliony eur (super, že to nemají v librách), v italském lotu mi připadlo 1,5 milion eur a v americké obdobě jsem byl vylosován z 20 milionů adres a získal 10 milionů dolarů. Jako perličku na závěr musím uvést, že jsem dostal od pana Martineze Pedra 5 milionů eur za moji práci pro charitu. Netuším, jak se pan Pedro konkrétně domákl, že jsem před týdnem dal 20 korun jednomu pánovi, kterého okradli a potřeboval se dostat domů do Liberce, ale jsem rád, že tento můj charitativní čin nezapadl.

Content 22 tip novy

Vzhledem k tomu, že šťastný rok 2010 brzy skončí, je na čase hledět do budoucna. Doufám, že budete mít v příštím roce alespoň z poloviny tolik štěstí, co jsem měl letos já. Určitě se podívejte do nevyžádané pošty, třeba tam máte i vy výherní maily. Žádné peníze mi zatím na účet nepřišly, ale čekám je každým dnem. Jakmile mi dojdou, tak budu moct pomoci i panu Kevinu Brownovi s převodem peněz po jednom zemřelém milionáři. Samozřejmě bych na to měl pěkných pár milionů vydělat i já. Tak snad to bude co nejdříve…

Server Podnikatel.cz přeje všem čtenářům do roku 2011 hodně štěstí a zdraví.

Autor článku

Zástupce šéfredaktora Podnikatel.cz a BusinessCenter.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).