Hlavní navigace

Požádájte o financování svého projektu na investičním fóru

7. 12. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V únoru 2008 se v Miláně uskuteční investiční fórum, kde bude mít vybraných 22 podnikatelů možnost prezentovat své projekty zhruba 150 „byznys andělům“ z celé Evropy. Podnikatelé se mají šanci registrovat do 17. prosince, investoři až do 25. ledna.

Projekt se jmenuje Early Stage Investors (EASY) a jeho partnerem je Angel Investor Association. Podnikatel z České republiky, který se zúčastnil minulého fóra v Helsinkách, získal pro svůj projekt nemalou investici.

Projekty, které se chtějí ucházet o peníze, musí splňovat následující kritéria: Musí být ze země Evropské unie a jejich podnikatelský záměr bude obsahovat strategii pro budoucí expanzi v dalších zemích unie. Zaměření je na technologie a servisní aplikace v oblasti medicíny a zdravotních služeb, na design, na dopravu a logistiku, na čisté technologie. Jejich provoz již začal, nebo je v zárodečné podobě.

Podnikatelé a investoři, kteří mají zájem o toto fórum, si mohou o přihlášku napsat na Michal.Kohoutek@a­ia.cz. Více informací lze nalézt na www.earlystage­investors.org nebo www.easyinves­tmentforum.or­g.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).