Hlavní navigace

Přípravy na stavební fórum 2008 jsou v plném proudu

21. 12. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Přípravy na stavební fórum 2008 již probíhají a učástníci se dle organiztároů mají na co těšit. Ústředním tématem totiž bude pohled na vývoj stavebnictví do roku 2015. Fórum se bude konat 5.března 2008 v hotelu Olympik v Praze.

Organizátory jsou: Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR, Blue Events (nástupce společnosti INCOMA Consult) a INCOMA Research. Ti také pro příchozí v těchto dnech připravují témata, kterými by se zástupci významných stavebních společností, developerů i výrobců stavebních materiálů měli ve svých strategických úvahách zabývat.

Konference bude rozdělena na 4 základní části, z kterých většina bude vedena formou panelových diskusí, které se v loňském roce velmi osvědčily. Ústředními tématy panelových diskusí pak bude hlubší pohled na trh bytové výstavby, dopravní infrastruktury a nově i na trh stavebních materiálů.

Diskusím budou předcházet vystoupení představitelů, kteří se podíleli na vypracování vize/strategie českého stavebnictví do roku 2015. Mezi řečníky bude zástupce české vlády, generální ředitel SPS, představitel zájmové asociace i zástupce INCOMA Research, který seznámí účastníky s výsledky exklusivního výzkumu mezi stavebními společnostmi. Zbytek programu bude znám na začátku roku 2008.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).