Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Řemeslo versus učení. Neztrácí vysokoškolské vzdělání svou váhu? od Jerry - Co tohle je za blábol: Podle Národního informačního...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 10. 2012 23:26

  Jerry (neregistrovaný) ---.159.broadband10.iol.cz

  Co tohle je za blábol: Podle Národního informačního centra pro mládež mají zaměstnavatelé největší zájem o následující profese: manažer, obchodní zástupce, administrativní pracovník, technik, elektrikář, obsluha strojů, řidič, kuchař a číšník.

  Manažer, ochodní zástupce a administrativní pracovník = multilevel na živnosták...
  kuchař a číšník = dáme vám minimálku a ani tu vám nezaplatíme, necháme vám jen nezdaněné dýško a když se to nelíbí, tak za měsíc vypadni, bude někdo jiný...
  A ten zbytek bude velmi podobný... Funguje to na principu několikaměsíčního ždímání a následného dobrovolného nebo nedobrovolného odchodu, plat minimální.

  A proto jsou tyto profese zanesené v pofiderních seznamech úřadů práce a podobných "zadarmo drahých" institucích jako Národní inforamční centrum. A někteří diskutéři dokážou v siskuzích hýkat, že práce přece je, když jsou noviny plůné těchto inzerátů na "práci"

 • 9. 10. 2012 13:42

  Fuj (neregistrovaný) 80.188.79.---

  Dostali jsme se o sto let zpátky. Je to vykořisťování člověka člověkem. Nikdo si neváží lidské práce, ale přenášením papíru z kanceláře do kanceláře se žádné hodnoty nevytvoří, ty musí někdo udělat rukama.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).