Hlavní navigace

Stahujte nové interaktivní daňové formuláře, spočítají daně samy

11. 1. 2019
Doba čtení: 4 minuty

Sdílet

Termín podání daňového přiznání v roce 2019 se pomalu blíží, připravili jsme nové vzory šablon, které si můžete stáhnout.

Pozor na splatnost spotřební daně v příštím týdnu. Stahujte nové interaktivní daňové formuláře. To je nový BusinessCenter Bulletin

Daňový kalendář

Dne 9. ledna 2019 je splatnost spotřební daně za listopad 2018 (mimo spotřební daně z lihu). Šablony v oblasti spotřebních daní jsou k dispozici přímo na serveru BusinessCenter.cz

Nové vzory šablon

Daňové přiznání s přehledy pro OSSZ a ZP ve verzi limit s exportem do XML. Daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob pro ty, kteří uplatňují paušální výdaje nebo vedou daňovou evidenci. Šablona je připravena v bezplatné verzi LIMIT, můžete ji využít, pokud daňový základ nepřekročí částku 300 000 Kč.

Daňové přiznání s přehledy pro OSSZ a ZP s exportem do XML. Daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob je určeno pro ty, kteří uplatňují paušální výdaje nebo vedou daňovou evidenci.

Daňové přiznání pro rok 2018 pro fyzické osoby (Excel, XLS). Daňové přiznání s exportem XML obsahuje pouze daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob bez exportů pro OSSZ a ZP a je tedy primárně určeno poplatníkům, kteří nepodnikají a nemají příjmy dle § 7 zákona o DzP. Šablona je připravena v bezplatné verzi LIMIT, kterou lze využít, pokud daňový základ nepřekročí částku 300 000 Kč.

Daňové přiznání pro rok 2018 pro fyzické osoby (bez přehledů, Excel, XLS). Daňové přiznání s exportem XML obsahuje pouze daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob bez přehledů pro OSSZ a ZP a je tedy primárně určeno poplatníkům, kteří nepodnikají a nemají příjmy dle § 7 zákona o DzP.

Zjednodušené daňové přiznání pro fyzické osoby mající příjmy jen ze zaměstnání v ČR pro rok 2018.

Formulář pro výpočet daně z příjmů fyzických osob pro Excel (XLS). Šablona je pro výpočet daně a daňového zvýhodnění u daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků s možností exportu do XML.

Přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí pro Excel (XLS), šablona je platná od 1. ledna 2019.

Vyúčtování daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků. Šablona je připravena ve formátu XLS.

Vyúčtování daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a funkčních požitků. Šablona je připravena ve formátu XLS ve verzi LIMIT. Po přesažení limitu 150 000 Kč se vypisuje do některých buněk formuláře hodnota LIMIT a formulář se tak stane nefunkčním.

Vyúčtování daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně z příjmů fyzických nebo právnických osob. Šablona je připravena včetně přílohy pro Excel (XLS).

Vyúčtování daně vybírané srážkou podle zvláštní sazby daně z příjmů fyzických nebo právnických osob. Šablona je připravena včetně přílohy pro Excel (XLS) ve verzi limit. Po přesažení limitu 150 000 Kč se vypisuje do některých buněk formuláře hodnota LIMIT a formulář se tak stane nefunkčním.

Daňové přiznání k dani z nemovitosti pro Excel (XLS) pro rok 2019.

Daňové přiznání k dani z nemovitosti pro Excel (XLS) pro rok 2019 ve verzi LIMIT. Bezplatnou verzi LIMIT lze použít pro plátce, kterým bude pro vyplnění přiznání stačit jeden list daně z pozemků a jeden list daně ze staveb.

Výpočtový formulář záloh silniční daně v Excelu, formulář vám pomůže vypočítat zálohu na silniční daň až pro 128 vozidel pro rok 2018/2019.

Výpočtový formulář záloh silniční daně v Excelu. formulář vám pomůže vypočítat zálohu na silniční daň pro jedno vozidlo pro rok 2018/2019.

Daňové přiznání k silniční dani s exportem do XML pro střední firmy. Formulář vám pomůže vypočítat až 128 vozidel pro rok 2018/2019 s možností exportu do formátu XML.

Daňové přiznání k silniční dani s exportem do XML pro velké firmy. Formulář vám pomůže vypočítat až 304 vozidel pro rok 2018/2019 s možností exportu do formátu XML.

Daňové přiznání k silniční dani s exportem do XML ve verzi LIMIT. Verze LIMIT je omezena pouze na jedno vozidlo. Šablona je připravena pro rok 2018/2019.

Účetní závěrka v plném rozsahu. Šablona obsahuje rozvahu, výsledovku a cash flow, včetně přílohy s možností exportu do XML.

Účetní závěrka ve zjednodušeném rozsahu. Šablona obsahuje rozvahu, výsledovku v plném rozsahu – včetně přílohy.

Účetní závěrka ve zjednodušeném rozsahu. Šablona obsahuje přílohu k účetní závěrce ve zjednodušeném rozsahu.

Veškeré šablony jsou připraveny ve formátu Microsoft Office. Stoprocentní funkčnost je garantována od verze 2007 na platformě Windows. 

Ptejte se odborníka v poradně Daňová poradna 1
Ing. Jan Molín Ph.D.
daňový a účetní poradce

Všechna data se nikam neodesílají, zůstávají pouze ve vašem počítači.

Top diskuzní vlákna

Zaměstnanec EU – firma má nového ředitele a ten je zároveň občan EU, který pobírá příjmy i v jiných státech. Jak ho přihlásit na OSSZ?

Vyřazení auta z majetku - OSVČ plátce DPH by chtěl vyřadit již odepsané auto z majetku (do soukromého používání) a používat ho hlavně k soukromým účelům. Jak na to?

Chytré podnikání tip2

Odměna pro zaměstnance – zaměstnavatel vyplatil zaměstnancům na ruku odměny, jenže jak je zpětně zaúčtovat?

DPFO – pracovní úraz - mzdová účetní nechce udělat daň z příjmů fyzických osob za celý rok, když měl zaměstnanec pracovní úraz. Je v právu, nebo nikoliv?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).