Hlavní navigace

V říjnu proběhne veletrh o internetu WebExpo 2008

28. 9. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V prostorách České zemědělské univerzity (ČZU) v Praze, proběhne 18. a 19. října první ročník českého odborného veletrhu o internetu WebExpo 2008. Bude zaměřen na technologie, webdesign a marketing na webu.

Probíhat zde budou odborné přednášky předních českých a slovenských programátorů, webdesignérů, marketingových specialistů a dalších odborníků, jejich činnost je zaměřena na práci s webem. Uskuteční se tzv. keynotes (klíčové přednášky) a účastníci budou moci vstoupit do diskuzních kroužků. Probíhat tak0 budou firemní produktové přednášky nebo burza odborné literatury. Součást veletrhu tvo59 i soutěžě. První nese název Startup Show a je určena pro projekty českého internetu spuštěné od 1. ledna 2007. Další dvě proběhnou ve spolupráci s partnery WebExpo, společnostmi Microsoft a Adobe. Soutěže se mohou zúčastnit programátoři a jejich vyrobené aplikace, k nimž využili technologie těchto společností.

Pořadatelé veletrhu se nechali inspirovat známými světovými odbornými konferencemi se záměrem oživit českou scénu webových vývojářů, designérů a lidí, jejich činnosti se točí kolem světa internetu. Svou pozornost chtějí zaměřit na ty, kteří jsou v kontaktu s nejnovějšími technologiemi a trendy mnohem dříve, než se dostanou do velkých firem.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).