Hlavní navigace

Názory k článku Startuje 2. vlna #EET. Jak jsou připraveni vietnamští obchodníci?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 3. 2017 14:40

  misch (neregistrovaný) ---.ext-brno.czechin.cz

  Ta věta "Vietnamci prý nutnost zavedení elektronické evidence chápou, souhlasí s ní a těší se na to, co jim přinese." je tak absurdně dementní, až je kouzelná.

  Asi jako kdyby se někdo těšil na to, co mu přinese povinnost podávat kontrolní hlášení, restauratér by se těšil co mu přinese hypotetická nutnost každý den fotit 360-stupňové fotky kuchyně a posílat je na hygienu jako důkaz toho že tam má čisto, nebo kdyby se dělník těšil na nutnost používat píchačky s tím že "uvidí, co mu to přinese".

 • 8. 3. 2017 21:17

  Pavell+ (neregistrovaný) ---.151.broadband7.iol.cz

  Kdysi dávno jsem šel po tržnici a viděl u vietnamce daňové přiznání. Požádal jsem ho za bych se mohl podívat. K mému překvapení souhlasil. Prolistoval jsem ho a říkám, takle by to ale nemělo být. Dostalo se mi naprosto jisté odpovědi. To je v pořádku to bude dobrý, ja tam dojdu dám baxiš to bude dobrý. Věřím, že si s EET poradí a bude to "dobrý".

 • 13. 3. 2017 8:09

  Jan (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Ještě nikde a nikdy jsem nezaznamenal informaci o daňovém plnění vietnamských obchodníků. Pan Babiš se omlouvá, ale fakta nezveřejní?! Proč.? Kolik mají IČ a kolik DIČ? Jaké průměrné odvody platí? Potom můžete obdivovat jejich pracovitost. Já naopak naprosto obdivuji českého obchodníka ,kterého drtí tzv konkurence ze všech stran . Šedou ekonomikou tichou vietnamskou ekonomikou, nabubřelým německým kapitálem a naprosto nesoudnou státní byrokracií. Ale o tom jsem ještě nikde neviděl psát...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).