Hlavní navigace

Názory k článku Co všechno je nutné splnit při zaměstnávání cizinců?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 31. 3. 2008 15:55

  anonymní ---.kve.cz
  Hlavně aby za ně platil zaměstnavatel soc.a zdravotní pojištění což asi do dnešní doby není protože když se zeptám u nás pracujícího cizince odpoví mi nevím kolik odevzdávám na daních protože nedostávám výplatní pásku.
  A také v případě z nečlenských zemích EU po zkončení práce odjeli odkud přijeli a nebyli zde vedení jako nezaměstnaní což je jenom v pardubickém kraji na 10500 cizinců vedeno na úředě práce!!
 • 27. 10. 2017 14:27

  STAVBA (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Myslím že cizinci se zaměstnávají proto že prostě češi nejsou ochotni pracovat i když za stejných podmínek. Doba kdy bral cizinec míň než našinec je už dávno pryč.
  čech nebude dělat 66 hodin tydně tak to prostě je i kdyby bral 200 na hodinu tak dělat nepude ,to je prostě realita . Nikdo si to ale nechce připustit. 28 let po pádu totality mají lidi vžito že se dělá 8 hod / 40 hod tydne a přes to vlak nejede.
  Jsou vyjímky to ano ,těch je ale minimum jsou to drobní živnostníci kterým stát nic nedá a ani jim nepomůže jen je chce oškubat jak starou slepici. Ty musejí dělat 13 hod deně i výkendy

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).