Hlavní navigace

Společnost Internet Info pořádá konferenci o trendech v internetové bezpečnosti

12. 1. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

26. února 2009 od devíti hodin proběhne v prostorách Konferenčního centra City v Praze odborná konference s názvem Trendy v internetové bezpečnosti. Cílem je poukázat na novinky v oblasti bezpečnosti na Internetu, možnosti odhalení a mapování nových hrozeb, které se na tomto poli vyskytují. Konferenci pořádá společnost Internet Info, s.r.o., která je jednou z největších mediálních společností internetového trhu a zároveň i vydavatelem serveru Podnikatel.cz.

26. února proběhne od devíti hodina v Konferenčním centru City v Praze odborná konference nazvaná Trendy v internetové bezpečnosti. Cílem konání je poukázat na novinky v oblasti bezpečnosti na Internetu a možnosti odhalení a mapování nových hrozeb, které se na něm vyskytují. Účastníci se zde mohou dozvědět i jak nejlépe zabezpečit elektronické transakce, jaké jsou trendy v elektronickém bankovnictví a dalších hojně využívaných internetových službách.

Konferenci pořádají zpravodajské servery Lupa.cz, Měšec.cz, Podnikatel.cz a Root.cz, jejichž vydavatelem je společnost Internet Info, s.r.o. Internet a jeho bezpečnost je v posledních letech tématem, které nezajímá pouze odborníky z oblasti IT a bankovnictví, ale také širší veřejnost, které se často dotýkají případy napadení bankovních systémů, odcizení citlivých dat či ohrožení samotných uživatelů, uvedl Aleš Miklík, vedoucí serverů společnosti Internet Info s tím, že právě proto by chtěla firma oživit diskusi na toto stále aktuálnější téma novými poznatky a názory odborníků. Konference bude rozdělena na dva samostatné bloky, jejichž součástí budou prezentace předních expertů z oblasti elektronické bezpečnosti, bankovních služeb a telekomunikací. Aktuální program konference, která je primárně určena pro odbornou veřejnost a žurnalisty, je k dispozici zde. Zájemci se mohou na konferenci registrovat pomocí internetového formuláře.

Autor článku

Redaktor/ka již pro server Podnikatel.cz nepracuje. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).