Hlavní navigace

5 videokurzů, které vám změní podnikání i život

Komerční sdělení
Sbohem nudné osobnostní příručky! Rozšiřovat si odborný záběr pomocí online kurzů začíná být běžné už i v ČR.

Sdílet

Vybrali jsme ty nejzajímavější videokurzy, které posunou vaše podnikání o krok dál.

Konec prokrastinace

Co můžeš udělat dnes, odlož na zítřek a získáš dva dny volna. Připomíná vám toto pořekadlo váš život? Chronické odkládání povinností může vyústit ve stres, pocit viny a psychickou krizi. Petr Ludwig vám vysvětlí příčiny chorobného odkládání a naučí vás techniky, které vás dostanou ze začarovaného kruhu ven. 

Základy řízení značky

Tomáš Hrivnák se v oboru brandingu pohybuje už 25 let. Neotřelým způsobem vám vysvětlí, jak značku vytvářet a jak kolem ní vystavět poutavý příběh, aby byla atraktivní, držela pohromadě a přinášela firmě obchodní efekt.

Osobní styl muže jako brána k úspěchu

Jak za oblečení neutrácet, ale investovat do něj? Daniel Šmíd, uznávaný lektor firemní kultury, moc dobře ví, že šaty dělají člověka. Poradí vám, jak vytvořit funkční a vzájemně kombinovatelný šatník nebo jak vhodně volit doplňky. Se znalostí zásad správného oblékání získáte vnitřní jistotu a sebevědomí.

Psychologie přesvědčivosti: Umění ovlivňovat

Ovlivňování může někomu znít jako neslušné slovo. Přitom to děláme všichni dnes a denně. Jaké by to bylo, kdyby vám ostatní vycházeli častěji vstříc? S technikami mistrů ovlivňování vás seznámí profesionální vyjednavač Vít Prokůpek. Naučí vás odhalit manipulaci a jak se jí bránit, využívat sílu slov a vyvarovat se komunikačním uklouznutím.

Kurzy Excelu pro začátečníky i pokročilé

Pracujeme s ním každý, ale kdo s ním opravdu umí? Zkušený lektor Pavel Lasák učí lidi efektivně využívat Excel již více jak 12 let. Vybrat si můžete z několika video kurzů. Tenhle je kompletní od základů po pokročilé techniky a trvá 7 hodin.

Další zajímavá videa

Nadchlo vás online vzdělávání? Vyzkoušejte české kurzy Seduo.cz. Najdete tam nyní 98 kurzů různých oborů a lektorů, z toho 30 kurzů zcela zdarma.

Pozor: Nyní běží na Seduo.cz motivační soutěž – kdo do konce května dokončí alespoň jeden kurz, může vyhrát Apple iPad. Více informací o soutěži.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).