Hlavní navigace

Ceny eshopů klesly až o 90 %: Založte si vlastní elektronickou prodejnu

 Autor: 518993
Provozovat vlastní eshop je módní záležitostí, jak si jednoduše přivydělat. Celých 65 % on-line obchodníků provozuje e-shop jako přivýdělek a převaha této skupiny stále posiluje.
30. 11. 2011

Sdílet

Vlastní eshop se stal v krizi oblíbeným přivýdělkem Čechů

Většina dodavatelů eshop řešení vychází vstříc poptávce, takže provozovat vlastní eshop je čím dál levnější a jednodušší. Ceny platforem v posledním roce razantně klesly, některé až o 90 %. Je tedy logické, že počet lidí, kteří zakládají eshop jako přivýdělek při stávajícím zaměstnání, nebo například při studiu či mateřské dovolené, stále roste. Lidé v předzvěsti další ekonomické krize chtějí posílit svou finanční nezávislost, a proto na současném e-byznysovém trhu dominují především pronajímané e-shop platformy.

FastCentrik: Nejen eShop, ale i napojení na důležité prodejní kanály

FastCentrik, oblíbený eshop systém vyvinutý ostravskou firmou NetDirect s.r.o., změnil cenovou politiku. Nově existují 3 varianty, přičemž nejlevnější stojí 290 Kč měsíčně, což představuje pokles o 87,3 % oproti původnímu stavu.

FastCentrik kromě sofistikovaného eshop řešení pro obchodování na internetu nabízí klientům také užitečné know-how, pomocí kterého zjistí, jak se na internetu dá vydělat. Prodejní kanály jsou důležitou součástí, bez které se žádný prosperující e-shop neobejde.

Velmi oblíbený je export zboží na porovnávače (např.: Heureka.cz) či prodej na Facebooku. Od listopadu mohou provozovatelé e-shopů FastCentrik také prodávat na Aukro.cz přímo z administrace internetového obchodu. On-line obchodníci tak mohou zvýšit obchodní potenciál eshopů a nabídnout sortiment širokému spektru kupujících napříč celým internetem.

Vlastní eshop již od 290 Kč i s napojením na Aukro.cz

3 varianty FastCentriku se liší jak rozsahem funkcí, tak cenou, která začíná na 290 Kč za měsíc u varianty BRONZE. Další variantu systému FastCentrik SILVER lze pořídit za 990 Kč za měsíc. Nejvyšší varianta GOLD, vybavená velkorysou paletou funkcí včetně napojení na dodavatele, stojí měsíčně 2 290 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).