Hlavní navigace

Doporučení v podnikání. Jak získat klienty díky pozitivním referencím?

Komerční sdělení
Pozitivní i negativní hodnocení je velmi důležitým faktorem při výběru dodavatele z jakéhokoliv oboru činnosti. Jak doporučení získat a kde je můžete prezentovat?
20. 9. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Všichni nabízejí reklamu, ale mně fungují reference!

Právě pro dodavatele ať již služeb či produktů byla vytvořena počátkem tohoto roku služba, která přináší nejen možnost získat opravdu kvalitní a přehledné reference na Vaši práci, ale také se Vám dostane nenásilného způsobu jak svou společnost prezentovat více méně bez finančních nákladů a bez věčných diskusí s obchodními zástupci ohledně Vaší možné prezentace.

S touto unikátní službou svým dodavatelům, prorazil počátkem roku 2012 největší poptávkový systém v ČR a to AAAPOPTÁVKA.CZ, která tak jako první a v současnosti i jediná společnost nabízí prezentaci získaných referencí poptávajícím uživatelům ze všech oborů činnosti.

Jak mohu získat reference a oslovit tak mé budoucí klienty díky doporučení?

Realizovali jste některou z poptávek?

  • Požádejte své zákazníky o možnou referenci a získejte tak větší množství zakázek.
  • Hodnocení od Vašeho zákazníka se bude zobrazovat nejen v sekci Hodnocení dodavatele v rámci projektu AAAPOPTÁVKA.CZ ale také v detailu Vašeho firemního profilu na těchto stránkách.
  • Můžete tak získat mnohem více zakázek pro Vaši společnost.
  • Čím více hodnocení od svých zákazníků získáte, tím větší výhodu budete mít oproti Vaší konkurenci.

Podívejte se sami na zkušenosti jednotlivých dodavatelů a jejich názory na služby poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ na stránkách www.aaapoptavkafunguje.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).