Hlavní navigace

Doporučení v podnikání. Jak získat klienty díky pozitivním referencím?

Pozitivní i negativní hodnocení je velmi důležitým faktorem při výběru dodavatele z jakéhokoliv oboru činnosti. Jak doporučení získat a kde je můžete prezentovat?
20. 9. 2012

Sdílet

Všichni nabízejí reklamu, ale mně fungují reference!

Právě pro dodavatele ať již služeb či produktů byla vytvořena počátkem tohoto roku služba, která přináší nejen možnost získat opravdu kvalitní a přehledné reference na Vaši práci, ale také se Vám dostane nenásilného způsobu jak svou společnost prezentovat více méně bez finančních nákladů a bez věčných diskusí s obchodními zástupci ohledně Vaší možné prezentace.

S touto unikátní službou svým dodavatelům, prorazil počátkem roku 2012 největší poptávkový systém v ČR a to AAAPOPTÁVKA.CZ, která tak jako první a v současnosti i jediná společnost nabízí prezentaci získaných referencí poptávajícím uživatelům ze všech oborů činnosti.

Jak mohu získat reference a oslovit tak mé budoucí klienty díky doporučení?

Realizovali jste některou z poptávek?

  • Požádejte své zákazníky o možnou referenci a získejte tak větší množství zakázek.
  • Hodnocení od Vašeho zákazníka se bude zobrazovat nejen v sekci Hodnocení dodavatele v rámci projektu AAAPOPTÁVKA.CZ ale také v detailu Vašeho firemního profilu na těchto stránkách.
  • Můžete tak získat mnohem více zakázek pro Vaši společnost.
  • Čím více hodnocení od svých zákazníků získáte, tím větší výhodu budete mít oproti Vaší konkurenci.

Podívejte se sami na zkušenosti jednotlivých dodavatelů a jejich názory na služby poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ na stránkách www.aaapoptavkafunguje.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).