Hlavní navigace

Dotace nekončí – zajistěte své firmě konkurenční výhodu díky IT

Využijte dotačního programu ICT (informační a komunikační technologie) v podnicích! Jeho cílem je zavádění a rozšiřování informačních systémů do malých a středních firem působících zejména v průmyslovém sektoru.
23. 1. 2012

Sdílet

Právě to by vám mělo pomoci lépe obstát v obrovské konkurenci českých a zahraničních podniků.Tento projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace 2007–2013. Využít ho mohou drobní a střední podnikatelé působící po celé České republice, kromě hlavního města Prahy.

Co vaší firmě tento program a obecně zavedení a rozšiřování informačního systému může přinést?

Pokud vaše firma stojí na úplném začátku zavádění informačních technologií, zajistí vám tento projekt kvalitní vnitrofiremní počítačovou síť. Poskytne vám vysokorychlostní internet včetně pořízení odpovídajících ICT a umožní vytvoření kvalitní webové prezentace, která bude vaší konkurenční výhodou na trhu.

Pokud už jste v rámci informačních technologií alespoň částečně pokročili, program ICT v podnicích vám pomůže tento pokrok posouvat stále dál a tak zajišťovat stále lepší výsledky. Díky zavedení novějších informačních systémů budete moci vytvářet nové či inovovat stávající výrobky či technologie. Usnadní a urychlí plánování a řízení výroby. Pomocí aplikací jako HelpDesk, Call Centre či zavedení elektronického prodeje se pak zjednoduší přístup k zákazníkovi a komunikace s ním.

Softwary pro projektové řízení

Zároveň usnadní vnitřní řízení firmy zaváděním nejrůznějších softwarů, které ulehčí organizaci jednotlivých projektů i celé firmy. Díky tomu budete mít snadno dostupný přehled o zaměstnancích, nákladech na jednotlivé projekty, míru jejich realizace či ziskovost jednotlivých zakázek a klientů.

Když software tak Easy…

Takovým softwarem, který můžete díky dotaci získat, je například Easy Project. Jeho implementace je oproti jiným podobným produktům finančně i časově nenáročná, tudíž zařízení dotace je ještě snadnější. Když navíc připočítáte schopnost dodavatele dodat nezbytné podklady zpracované pro potřeby žádosti o dotaci, bude to hračka.

I když si nejste jisti, zda dotaci opravdu dostanete, nebojte se tuto příležitost vyzkoušet. Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere. Pokud si nevíte rady, ozvěte se nebo se inspirujte na webu http://www.ea­syproject.cz/po­rizeni-easy-projectu-v-ramci-dotace.

Více informací a přihlášku naleznete zde.

Více o Easy Projectu se dočtete na webu www.EasyProjec­t.cz. 


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).