Hlavní navigace

EET pokladna za 49 Kč měsíčně s garancí dostupnosti 99,9%

Pokladna KASAREAL je vyvinutá pro 2. vlnu EET. S garancí dostupnosti. Bez instalace, obsluhu zvládne každý.
18. 1. 2017

Sdílet

Obraťte nutnost využívání EET ve výhodu pro svou firmu. Zvolte pokročilé řešení, které je speciálně vyvíjeno pro 2. vlnu EET. Zvolte pokladnu KASAREAL.CZ. Toto pokladní řešení je plně propojené s elektronickou evidencí tržeb, splňuje všechny zákonné požadavky, které musí splnit podnikatelé spadající do 2. a další vlny EET.

Získejte EET pokladnu KASAREAL na 3 měsíce zdarma

Registrace zde

Tato akce platí jen do konce ledna!

5 důvodů pro zvolení pokladního systému KASAREAL:

1. JEDNODUCHOST A RYCHLOST- Obsluhu zvládne každý

Celá obsluha probíhá v internetovém prohlížeči. Tvorbu účtenek i faktur a jejich tisk zvládne každý, kdo umí prohlížet internetové stránky. Není nutné dokupovat nebo instalovat jakýkoliv program. Stačí jednoduše vyplnit registrační formulář a okamžitě můžete začít vytvářet účtenky, které budou splňovat všechny požadavky na EET.

2. CENA – 49,– Kč měsíčně a nulová vstupní investice

Proč platit stovky stokorun za srovnatelná konkurenční řešení? Nesnažíme se vám ani prodat žádné předražené pokladní zařízení. U nás si vystačíte s vlastním počítačem, tabletem nebo mobilem, tiskárnou a připojením k internetu. Čtečka čárových kódů je samozřejmě podporována, ale není pro menší prodejce nezbytná.

3. GARANCE DOSTUPNOSTI – 99,9%

Jako jediní na trhu garantujeme 99,9% dostupnost a funkčnost našeho řešení. Můžeme si to dovolit, protože v tomto oboru nejsme žádnými začátečníky. Naše řešení se opírá o vlastní servery a hardwarové vybavení, které budujeme již 8 let.

4. PROPOJTE ONLINE A OFFLINE SVĚT – Možnost propojení s e-shopem

Uvažujete rozšířit své podnikání o internetový obchod? S KASAREAL máte možnost vytvořit jednoduše i svůj vlastní e-shop. Jak by se vám líbilo, aby zákazníci z e-shopu nakupovali ve vašem kamenném obchodě a naopak? Slevové kupóny i karty, společný sklad a vkládání produktů, jednotná registrace zákazníků,… a je toho mnohem více. Toto vám nikdo jiný nenabídne.

5. TECHNICKÁ PODPORA – Pomůžeme vám

Jsme připraveni vám pomoci. Rádi vám poradíme a budeme na vás mluvit “normálním – netechnickým” jazykem. Pomůžeme vám s tím, aby se EET nestalo vaší noční můrou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).