Hlavní navigace

EET pokladna za 49 Kč měsíčně s garancí dostupnosti 99,9%

Pokladna KASAREAL je vyvinutá pro 2. vlnu EET. S garancí dostupnosti. Bez instalace, obsluhu zvládne každý.

Doba čtení: 2 minuty

Obraťte nutnost využívání EET ve výhodu pro svou firmu. Zvolte pokročilé řešení, které je speciálně vyvíjeno pro 2. vlnu EET. Zvolte pokladnu KASAREAL.CZ. Toto pokladní řešení je plně propojené s elektronickou evidencí tržeb, splňuje všechny zákonné požadavky, které musí splnit podnikatelé spadající do 2. a další vlny EET.

Získejte EET pokladnu KASAREAL na 3 měsíce zdarma

Registrace zde

Tato akce platí jen do konce ledna!

5 důvodů pro zvolení pokladního systému KASAREAL:

1. JEDNODUCHOST A RYCHLOST- Obsluhu zvládne každý

Celá obsluha probíhá v internetovém prohlížeči. Tvorbu účtenek i faktur a jejich tisk zvládne každý, kdo umí prohlížet internetové stránky. Není nutné dokupovat nebo instalovat jakýkoliv program. Stačí jednoduše vyplnit registrační formulář a okamžitě můžete začít vytvářet účtenky, které budou splňovat všechny požadavky na EET.

2. CENA – 49,– Kč měsíčně a nulová vstupní investice

Proč platit stovky stokorun za srovnatelná konkurenční řešení? Nesnažíme se vám ani prodat žádné předražené pokladní zařízení. U nás si vystačíte s vlastním počítačem, tabletem nebo mobilem, tiskárnou a připojením k internetu. Čtečka čárových kódů je samozřejmě podporována, ale není pro menší prodejce nezbytná.

3. GARANCE DOSTUPNOSTI – 99,9%

Jako jediní na trhu garantujeme 99,9% dostupnost a funkčnost našeho řešení. Můžeme si to dovolit, protože v tomto oboru nejsme žádnými začátečníky. Naše řešení se opírá o vlastní servery a hardwarové vybavení, které budujeme již 8 let.

4. PROPOJTE ONLINE A OFFLINE SVĚT – Možnost propojení s e-shopem

Uvažujete rozšířit své podnikání o internetový obchod? S KASAREAL máte možnost vytvořit jednoduše i svůj vlastní e-shop. Jak by se vám líbilo, aby zákazníci z e-shopu nakupovali ve vašem kamenném obchodě a naopak? Slevové kupóny i karty, společný sklad a vkládání produktů, jednotná registrace zákazníků,… a je toho mnohem více. Toto vám nikdo jiný nenabídne.

5. TECHNICKÁ PODPORA – Pomůžeme vám

Jsme připraveni vám pomoci. Rádi vám poradíme a budeme na vás mluvit “normálním – netechnickým” jazykem. Pomůžeme vám s tím, aby se EET nestalo vaší noční můrou.