Hlavní navigace

Firma v cloudu? Nic nepadá a všechno rychle šlape.

Ilustrační obrázek Autor: Shutterstock.com
Na začátku je zajímavý nápad a pak následují dlouhé roky tvrdé dřiny. Naštěstí existují IT nástroje, které řízení firmy dokážou usnadnit. V první řadě je to cloud. Provoz na bezpečných serverech umožní, že přístup do systému má kdokoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení. Komunikace nevázne, všichni mají všechno k dispozici a nepotřebujete k tomu vyškolené odborníky. Prostě se to děje samo.
23. 5. 2024

Sdílet

Žádné vzdálené plochy, žádné složité připojování na dálku. Ekonomický software ABRA Flexi už před více než deseti lety vznikal s tím, že bude technologicky připravený na budoucnost. A opravdu se to potvrdilo. Původní spoluzakladatel Petr Ferschmann (nyní Dativery) chtěl, aby měla Flexi API rozhraní, byla cloudová, multiplatformní a později i webová. Všechny tyto záležitosti platí a již tenkrát vizionářsky naprosto trefil trend, kterým se informační systémy budou ubírat a vidíme to v dnešní realitě,“ říká šéf obchodu ABRA Flexi Dan Matějka.

Bez výpadků

Provoz v cloudu ocení každý majitel firmy, který je neustále v pohybu a rád řeší věci rychle a jednoduše. A pracuje nejen v kanceláři, ale i doma nebo na cestách. ABRA Flexi firemní agendu řeší z velké části sama a je možné ji s čímkoliv propojit. Výsledkem je informační systém v cloudu bez starosti o aktualizace a provoz serverů. Bez vzdálených ploch. Bez výpadků.

K dispozici je neomezený počet účtovaných firem, dokladů i uživatelů pro čtení. Zaplatíte pouze za uživatele, kteří se systémem aktivně pracují, a podle zvolené varianty. Tím, že systém běží v cloudu, odpadají starosti o aktualizace a zálohování. Flexi je kdykoliv k dispozici na notebooku, mobilním telefonu i tabletu. Ve verzích pro Apple, Windows i Linux.

Cloud vs. vlastní provoz

Jaký je rozdíl mezi provozem v cloudu a na vlastním serveru nebo lokálně? Funkcionalita systému je totožná, jde pouze o to, kde jsou fyzicky uložena data. U obou způsobů provozu je možné využívat jak desktopovou aplikaci (která běží i na Macu), tak webové rozhraní. Představit si to můžete na příkladu kupovaného auta a vozu na leasing. Při pronájmu se nemusíte o nic starat – zajistíme provoz automaticky v našem cloudu, včetně aktualizací a zálohování. U zakoupené licence je nutné provozovat systém na vlastním serveru nebo lokálně na jednom PC.

Abyste mohli využívat aktualizace účetního programu a technickou podporu, je potřeba mít aktivní službu roční licenční podpory. S každou novou verzí získáte aktualizovanou legislativu, v dokumentech a formulářích tak dodáte státu všechna data požadovaná zákonem. V případě, že se k Flexi rozhodnete přistupovat online, nemusíte řešit ani aktualizace. Stačí jen zadat adresu do prohlížeče a rázem máte k dispozici také poslední update.

Čas na rozvoj a realizaci nápadů

O všechno ostatní se postará ABRA Flexi. Ať už rozjíždíte nové podnikání nebo řídíte rostoucí firmu, chytrý informační systém pro moderní byznys vám pomůže uskutečnit všechny plány a nápady. Ulehčí vám administrativu, získáte přehled o financích i zakázkách a napojíte na něj appky, které jsou klíčové pro váš byznys.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).