Hlavní navigace

I začínající podnikatelé u nás mají šanci získat úvěr

Komerční sdělení  Autor: 244974
Potřebujete půjčit na podnikání, máte zajištění nemovitostí a přesto Vás v bankách odmítli? Máte za sebou několikaměsíční martýrium, přes sliby, že vyřízení úvěru je pouze otázka několika málo dnů?

Sdílet

I přes ujišťování bank, že úvěr je v dnešní době dosažitelný téměř pro každého a vše vyřídíte v několika málo dnech, realita je zcela odlišná. Většinou se najde komplikace, která úvěr zdrží nebo popřípadě znamená jeho zamítnutí.

Jaké jsou nejčastější příčiny zdržení nebo zamítnutí úvěru?

  • Zápis v bankovním či nebankovním registru
  • Nevyhovující hospodářské výsledky – daňová optimalizace často zkresluje bývá důvodem zamítnutí úvěru pro živnostníky nebo malé a střední firmy
  • Nedostatečné nebo málo prokazatelné příjmy žadatele
  • Dluhy u finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení nebo zdravotní pojišťovny
  • Krátká nebo žádná historie firmy – pokud s podnikáním začínáte, podnikatelská historie bývá limitujícím faktorem posouzení vaší žádosti
  • Nepodporované nebo mladé odvětví podnikání

Novou alternativou pro řešení finančních potřeb je společnost WPB Capital, kapitálově nejsilnější spořitelní družstvo u nás. Nabízí řešení podnikatelům, kterým se z nejrůznějších důvodů nepodařilo dosáhnout na úvěr u bank, ale také těm, pro které jsou rychlost a flexibilita rozhodujícím faktorem.

Na rozdíl od bank u WPB Capital nehodnotíme historii klienta, ale věříme v jeho budoucnost. Nelpíme na prohřešcích z minulosti, snažíme se pochopit jejich důvody a nalézt řešení. Každý úvěr posuzujeme individuálně a podmínky čerpání a splácení nastavíme dle Vašich potřeb. Předběžné posouzení je zdarma do 24 hodin a peníze můžete čerpat již do 14 dnů.

http://www.wpb­.cz/uvery/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).