Hlavní navigace

Internetoví obchodníci míří na 7. ročník konference E-Business Forum

Komerční sdělení
Největší zdroj praktických ukázek, inspirace a rad pro váš e-commerce business. Přijďte si 22. září poslechnout významné zahraniční i české řečníky.

Sdílet

Pokud se chcete dozvědět, jak na on-line prodej, platby, logistiku, marketingové kampaně, content a vůbec jak dosáhnout co nejlepších výsledků, a jaké nástroje k tomu využít, tak na této akci nesmíte chybět.

Co se na letošním ročníku dozvíte?

E-commerce čeká největší posun spotřebitelských zvyklostí. Tzv. generace digitálních domorodců je připravena utrácet své peníze. Jste ale vy připraveni uspokojit jejich potřeby? Co vlastně požadují od značek a maloobchodníků? Zahraniční speaker Ken Hughes, přední evropský odborník na zvyklosti spotřebitelů, vám poradí, jak se připravit.

Je vývoj prodeje dle kategorií zboží v online prostředí a klasickém retailu totožný? Jací hráči jednotlivým kategoriím dominují, a je tu vůbec prostor pro nové? Komplexní studii mapující potenciál online obchodování dle kategorií zboží v České republice představí kynote speaker Tomáš Braverman, CEO nákupního rádce Heureka.cz.

Jak z malého e-shopu vybudovat organizaci o stovkách zaměstnanců? Jak se posunout ze start-upu ke standardnímu businessu? Je možné plnit přání investorů a přesto si udržet autonomii? O své zkušenosti a rady se podělí Vít Endler, výkonný ředitel Netretail Holding Group.

Získejte pro svůj business náskok a inspirujte se trendy, které v příštích letech dorazí i k nám. Václav Štrupl, CEO nákupního klubu Bonami.cz se ve své prezentaci zaměří na světové trendy v e-commerce.

Výsledky dvouletého výzkumného programu zabývající se budoucností nakupování sdělí Jorij Abraham, ředitel výzkumu v E-commerce Europe. Dozvíte se, jak budou spotřebitelé nakupovat po roce 2020 a jak si zajistit své místo na globálním maloobchodním trhu.

Konferenci E-Business Forum pořádá Asociace pro elektronickou komerci společně s TUESDAY Business Network v úterý 22. září 2015 od 9 hodin v kongresovém centru U Hájků na Praze 1.

Podívejte se na podrobný PROGRAM konference a zajistěte si své místo včasnou REGISTRACÍ.

Generálním partnerem konference je Heureka.cz, hlavním partnerem je mojeID, partnerem je GLS a produktovými partnery jsou POF GROUP s.r.o. a STRV. Mediálními partnery jsou E15.cz, Hyper Media, a.s., Lupa.cz, Marketing Journal a Podnikatel.cz. Pořadatelem konference je Asociace pro elektronickou komerci, produkuje vydavatelství Internet Info.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).