Hlavní navigace

Jak rozběhnout vlastní byznys, poradí na konferenci Symposium v Brně

Komerční sdělení
Chcete začít podnikat a nevíte, jak na to? Symposium, konference pro studenty a začínající podnikatele poskytne rady a tipy k založení či vylepšení vašeho podnikání.

Sdílet

Pokud přemýšlíte o podnikání a chtěli byste získat informace a tipy od úspěšných a zkušených podnikatelů, rezervujte si ve svých kalendářích středu 29. dubna a přijďte na konferenci Symposium v Brně, která je určená právě pro začínající podnikatele.

Konference Symposium přinese spoustu přednášek s odborníky z různých oborů, jejichž cílem je podpořit zájem mladých lidí pustit se do vlastního podnikání a zároveň jim poskytnout potřebné informace pro rozjezd vlastního byznysu. Účastníci konference se budou moci inspirovat přímo od úspěšných podnikatelů, kteří se rádi podělí o jejich zkušenosti z praxe.

Připravené přednášky upozorní na počáteční úskalí mladých podnikatelů, pomůžou s přípravou byznys plánu a více poodhalí návštěvníkům svět marketingu. Přednášet budou lidé s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Na přednáškách vystoupí devět odborníků z různých oblastí, které s podnikáním souvisí. 

Těšit se můžete například na následující přednášky:

• Jak zjistit, jestli podnikání je to pravé pro vás? A kdy se do toho raději nepouštět? A když ano, tak jak na to, abyste uspěli. (Miriam Zábrženská, Byznys pro společnost)
• Finanční plánování: řízení toku financí je potřeba precizně naplánovat, dozvíte se, na co je potřeba myslet. (Jaroslav Trojan, Credo Ventures)
• Nastavte si svou obchodní strategii: správná obchodní strategie upevňuje místo na trhu a pomáhá generovat zisk, jak na ni? (Margaret Křížová, CEAG)

Kompletní program konference najdete zde.

Přijďte si pro inspiraci, zajímavé informace a nové kontakty na konferenci Symposium. Registrovat se můžete již dnes.

Konference Symposium se letos bude konat již popáté. Pro letošní ročník organizátoři očekávají 150 účastníků. Konference proběhne nově v prostorách univerzitního kina Scala v centru Brna. Pro mladé podnikatele je po skončení konference připravena after party, kde se můžou setkat i s přednášejícími a ostatními podnikateli a získat tak další kontakty a informace.

Konference je již pátým rokem organizována pod hlavičkou mezinárodní neziskové organizace AIESEC.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).